Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Másnak nincs hányingere ha...

Másnak nincs hányingere ha felmegy facebookra? (az emberektől)

Figyelt kérdés

mindenki le ír valamit, a kifejezéstelen arcú rib_ancnak a képét 200an lájkolják,a másik kitesz egy képet és azt a többértelmű szót írja hozzá hogy X szopat minket,aztán a nagyon menő fiúk meg kiirják hogy úgy bebasztak hogy a detoxon kötöttek ki,aztán van a nemnormális réteg,aki 3 percenként postol valami fost,a negyedik körüzeneteket küld,a kilencedik felrakja a transzvesztitabárban készült képeit,a negyvenedik meg azt,hogy hogyan hányt be a hálószobájába és szopta le az egyik utcán lévő srácot.


marad kb 2-3-4 olyan ember,aki normális....

vagy már normálisnak nem is "menő" lenni?


2011. okt. 16. 17:53
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
95%
Töröld magad, oszt kész. Nem kötelező közéjük tartozni.
2011. okt. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
97%
jó ismerőseid lehetnek :D
2011. okt. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

De. De hát ezt már régen is tudtam. A kedvenceim az ilyen tanulságos idézetek:


"Szeretünk szerelmesek lenni, nem csupán azért, mert ilyenkor könnyebb boldognak érezni magunkat, hanem azért is, mert boldogtalannak lenni is nehezebb. :)"


Valami roppant okos ember írhatta. Teszik tele a hülye idézeteikkel, fel se fogják, mi a mondanivalójuk.

2011. okt. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:

A válasz megírásának időpontja: ma 17:58


Kérlek, töröld magad és próbálj meg bejelentkezni 1 év múlva. Na mi történt? GRATULÁLUNK! Sikeresen bejelentkezett.


Senki nem tudja törölni magát arról a retkes oldalról. Nekem már magától a Facebooktól van hányingerem emiatt. Márk bácsi nem titkolt célja hogy a lehető legtöbb infót gyűjtse az emberekről. Ezért használ nyomkövető cookie-kat amik elküldik az Fb szervereinek azt hogy mikor milyen oldalt látogattál meg és ezért van az hogy ha felraksz egy képet amit később letörölsz az örökre ott marad valamelyik szerver lemezén.

2011. okt. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekem nincsenek ilyen ismerőseim, szóval nem. Amúgy meg töröld magad ha nem tetszik, nem egy kötelező dolog a facebook.
2011. okt. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Nincs hányingerem, mivel nincsenek ilyen ismerőseim.
2011. okt. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 Gress ***** válasza:
Nincs,nem vagyok fönn azon a sz.ron.
2011. okt. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
94%
Nekem nincs, mert az én ismerőseim normálisak. Van olyan funkció, hogy akinek nem tetszenek a kiírásai, azt letilthatod. Ha bajod van valakivel, inkább azt kéne tenned, nem ide írogatni. Vagy van egy másik megoldás is, ne járj fel facebookra.
2011. okt. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Pont ezért nem vok fenn,ilyen fosokon!
2011. okt. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
90%
Nekem sincsenek ilyen ismerőseim.
2011. okt. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!