Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Milyen napod volt? (Kérdésed...

Milyen napod volt? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
Legjobb, vagy a legrosszabb? Hadd halljuk :)
2011. júl. 22. 20:17
 1/8 anonim ***** válasza:
unalmas. :(
2011. júl. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
rossz...qva nyári kötelező munka!
2011. júl. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 habibi ***** válasza:

hát szép nap lett volna, ha nem ordítozik velem az orvosom és nem úgy bánik velem mint egy kutyával, ha nem kellett volna a járdán álló vízben járnom, aminek "hála" teljesen átázott a cipőm és ha nem kellett volna azt hallgatnom egész nap, hogy én milyen szerencsétlen ember vagyok és ha nem tiporják sárba az önértékelésemet. De ma rám mosolygott egy kisbaba, az mindenért kárpótol, tehát mégis szép napom volt.

19/L

2011. júl. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Na ugye :) Ha már egy pillanat miatt volt értelme felkelni akkor mindennek volt értelme :)

Az unatkozóknak és a rossz napot átélteknek részvétem :)

2011. júl. 22. 21:20
 5/8 anonim ***** válasza:

Átlagos. Reggel azon agyaltam, hogy már megint főzni kell, meg a hétvégén is, és hogy ez mi pénzt visz el, aztán rájöttem, hogy egy rakás minden van itthon (pl. bab, tészta, paradicsomkonzerv, ilyesmik), és legalább 4 napig tudok úgy főzni, hogy semmit a világon nem kell hozzá vennem, szóval ez mára már egy tök pozitív dolog volt :)

Ezen kívül találtam egy tök jó kis játékot a neten (ilyen "női" játék, golyókat kell pakolgatni ide-oda), és azzal szórakoztam :D Így igazából nem volt rossz napom ma :)

2011. júl. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Rohanós. Ma mindenhova rohantam, mert 1 órával többet aludtam. De hát, mégiscsak szabadnapos voltam. Reggel elmentem itthonról hivatalos ügyeket intézni és fodrászhoz, 1-re értem haza, gyorsan megfőztem, majd rohantam a kozmetikushoz. Itthon tettem - vettem, majd elmentem bevásárolni.
2011. júl. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Jól éreztem magam, mert felvettek az egyetemre és még mindig boldog vagyok. Aztán este felé kezdett fájni a derekam, aztán meg megjött. XD Szóval most este már nem vagyok valami húde jól fizikailag, de a kedvem még mindig egészen jó. Ráadásul pár nap múlva jön a barátom, akit már nagyon rég nem láttam, szóval fel vagyok pörögve kicsit.
2011. júl. 22. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Gratulálok utolsó a sikeres felvételidhez!

Ma agyon tudtam volna ütni egy péklapáttal a főnököm, a hülyeségei miatt, ehelyett bevettem egy leszarom tablettát (tényleg létezik), és így túl éltem a napot:-)

2011. júl. 22. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!