Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Rajvédők! Miért véditek a...

Rajvédők! Miért véditek a cigányokat, zsidókat?

Figyelt kérdés
Az érveléseitekre vagyok kíváncsi. Mert a rasszistáknak, antiszemitáknak egyértelműek az érveik, miszerint ezek a népcsoportok elnyomnak, kizsákmányolnak, élősködnek rajtunk. Most érdekelne a rajvédők érvei is.
2011. júl. 23. 20:25
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
44%
:D micsoda kérdés.kár volt föltenni,mivel ők nem tudnak erre válaszolni.védik a magukfajtát.
2011. júl. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
60%

Igen, megnézném én is, hogy egyes válaszolók hová is tartoznak, áhh biztos nem zsidók:D

Főleg a magát 19 évesnek kiadó xy segg:)

2011. júl. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
54%

utolsó, tudom főleg nem nekem szóltál konkrétan. de én meg egy 19 éves lány vagyok és valóban egyik csoporthoz sem tartozom. nekem az az ésszerű, amit leírtam.

"tegnapelőtt 23:43" voltam.

2011. júl. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

Előítélet=tudatlanság

Látszik,hogy szart sem tudtok a cigányokról!!!

2015. márc. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!