Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Nem engednek be...

Mit tegyek? Nem engednek be hozzá! Látni akarom!

Figyelt kérdés
Barátnőm elájult,és akármit csináltak nem ébredt fel. Kihívták a mentőket és kiderült,hogy újra kellet éleszteni.Voltam ma bent a kórházban de a rokonai,és a barátai azt mondták takarodjak onnan,nem elég,hogy szakítottam vele... Pedig én látni akarom,szeretem.Nagyon szarul esik,hogy nem láthatom,főleg,hogy ilyen állapotban van.Mit tegyek?
2011. júl. 24. 23:43
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
79%
a barátnődnek nevezed, aztán írod h már szakítottál vele. aztán meg írod, h szereted. homályos az egész.. amúgy nincs jogos hozzá h be menny, majd ha lehiggadnak, akkor talán bemehetsz.
2011. júl. 25. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
54%

reggeltől-estig lehet látogatni (du 1-2 órán át nem)

Amikor nincsenek nála, akkor menj. Az ügyeletes nővértől, kérdezd meg, vannak-e most nála? Jobbulást!

2011. júl. 25. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
48%
miért ne lenne joga látni, annak aki szereti?
2011. júl. 25. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
A nincs jogát úgy értem, h csaknem taposhatja le a fél rokonságot, ha ők nem akarják ott látni.
2011. júl. 25. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 napietus ***** válasza:
ha jobban lesz, bejelentkezel hozzá. most tényleg hagyd békén, nyugalomra és pihenésre van szüksége, nem az expasija látványára. én tesóm lenne, én is elküldenélek haza onnét.
2011. júl. 25. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
0%

oh jesszusom, mennyi okos ember van itt! És utolsó, nem onnét, hanem onnan! Tanulj meg írni, beszélni bazz!!



Kérdezőhöz: Végül be tudtál menni?

2011. júl. 25. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!