Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nézitek még az ősrégi sorozato...

Nézitek még az ősrégi sorozatokat?

Figyelt kérdés

Éjjelente netezés mellett háttér tévézek és ilyenkor mennek a régi sorozatok újra. Mindig nosztalgiával nézem újra őket. Most is a sorozat+ - on megy a fejvadász. Csak mosolygok rajta, hogy oda voltam azért a nagy marha indián fazonért.

Kis gagyi sorozat de én akkor bírtam.

Ti is vagytok így, van valami emlékezetes sorozatotok amit újranéznétek?


2011. júl. 25. 00:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Derricket bírom, magyarok közül most az Öregberény a kedvenc.
2011. júl. 25. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem meg igy visszanezve is jobbak a regi sorozatok, mint a maiak 95%-a. En a Sons of Anarchy c. ujabb sorozaton kivul egyiket sem nezem...talan a Szex es New York, South Park a legujabb, a tobbi mind 80-90-es evekbol valo meg hallottam, hogy a How I met your mother jo, de mivel nincs TV-m, meg nem lattam, majd neten elkezdem nezni, ha lesz idom. A tobbi nem erdekel...foleg nem az ilyen CSI "mindenreszegykaptafa" sorozatok.
2011. júl. 25. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A Prizmán szoktam nézni az Első-Második csókot (nem tudom melyikxD), nem olyan régi, de azért elég "őskövület" már a számomra, még ovis voltam, amikor adták. Más régi sorozatot nem nézek, az újak nekem jobban tetszenek.
2011. júl. 25. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Júj, az első csókot mi is néztük, meg amit még szoktunk a szomszédok, a Váratlan utazás, és a hetedik Mennyország.
2011. júl. 25. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Miért éppen Alaszka :D 12 évesen éltem haltam érte. Kár hogy levették a műsorról. :D
2011. júl. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!