Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mely könyveket ajánlanátok,...

Mely könyveket ajánlanátok, amelyek bemutatják a szabadkőművesek és az illuminátusok történetét?

Figyelt kérdés

Lehet online cikk, összefoglaló és hasonlók is. Pár filmecskét láttam már, amik a hivatalos verziót mutatják, hogy ezek "ártatlanok" stb.


Előre is köszönöm szépen a válaszokat!


2011. júl. 25. 00:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát bár a Da Vinci-kód nem ennek a története, de van benne néhány érdekes tény és utalás! Érdemes elolvasni azt is!
2011. júl. 25. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod, de engem konkréten ez a két társaság érdekelne.
2011. júl. 25. 00:46
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A szabadkőművesekről találsz benne dolgokat
2011. júl. 25. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
41%
zsidók... utálom a fajtájukat. Remélem te is..
2011. júl. 25. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen, ezt én is tudom, s hasonlóan érzek. Mégis szeretném jobban megismerni ezt az egészet. Bár tudom nem kis munka a sok titkolózás és történelem hamisítás miatt...
2011. júl. 25. 01:40
 6/8 anonim ***** válasza:
86%
Cristopher Knight és Robert Lomas könyvei: Hiram könyve,A Hiram kulcs, Második Messiás és A múlt üzenete.Különben ez a Robert Lomas érdekes fazon lehet.Villamosmérnökként végzett, Ph.D. fokozatot szerzett a szilárdtestfizika és a kristályszerkezetek kutatásával, aztán elektronikus fegyverrendszereken dolgozott. Jelenleg a Bradford Egyetem Üzletvezetési Iskoláján tanít információs rendszereket.
2011. júl. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
60%

Nesta Webster : Titkos társaságok és felforgató mozgalmak


Itt is olvashatod vagy könyv alakban megveheted bármely Szkítia könyvesboltban.


*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. júl. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az abbé titka(Szent vér,Szent Grál)


[link]

2012. aug. 31. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!