Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A "szabadköművesek" szerintete...

A "szabadköművesek" szerintetek létezik ma is? Vagy létezett valaha?

Figyelt kérdés
2011. márc. 11. 01:02
 1/7 hollófernyiges ***** válasza:
20%

Google a barátod :)

[link]

[link]

[link]

2011. márc. 11. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem "szerintem" kérdése. Ez nem véleményfüggő.


Történelmi tény, hogy léteztek, és léteznek ma is.

Egyébként te is tudnád, ha elővennél egy történelemkönyvet.

2011. márc. 11. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat:

1. válaszolónak, nem hiszem hogy ilyen szertartásokat csinálnának a világot irányító térsaság

2.válaszolónak, a google-ból nem tudom meg, hogy szerinted létezik e

3. válaszolónak, Olvastam róluk több100 oldalas írásokat, olvastam róluk sokat az interneten is, de az internetben nem hiszek 100%-osan, történelem órán nem tanultunk rólik semmit sem, és a kollégáim azt mondták ,hogy a szabad köművesség csak elmélet, ezért voltam erre kíváncsi ,hogy a nagy többség szerint létező dolog e

2011. márc. 11. 13:08
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Oké, értem.

Figyelj, a kollégáid rosszul tudják. Én elvégeztem a fősulit, töri szakon, és tanultunk róluk. Még külön órai anyag is volt.

Úgyhogy 100%-ig biztosan tudom neked mondani, hogy léteztek, és léteznek ma is. Nem fikció.

A kollégáid pedig elég ostobák ezen a téren., hogy így fogalmazzak.

2011. márc. 11. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Amúgy ha jobban érdekel a téma, akkor a következő könyvet tudnám ajánlani (egyetemi jegyzetemből emeltem ki):


- L. Nagy Zsuzsa: Szabadkőművesek. Bp., 1988.

2011. márc. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
igen érdekel a téma, mert vannak benne olyan elméletek amik több mint 50éve fogalmazódtak meg bennük és mára már tökéletesen megvalósulni látszik, de inkább most nem élek példákkal mert több oldalt írnék tele velük... köszi a köny ajánlást elolvasom mképp
2011. márc. 11. 15:50
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát, ismerem az elméleteket, ez a könyv mondjuk épp tagadja őket, én nem feltétlenül vagyok szkeptikus ezekkel az "összeesküvés-elméletekkel" szemben, túl nagy a propaganda és a ferdítés a téma körül
2011. márc. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!