Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért nem ismerik el a munkáma...

Miért nem ismerik el a munkámat? (Mármint hogy én dolgoztam vele, lentebb leírás)

Figyelt kérdés
Életemben mindig ez volt mindenhol,nem nagyon akarok példákat mondani de azért megpróbálok:Ha például megkért egy ismerősöm hogy tegyem rendbe a kertjét és megcsináltam nem azt hozta fel nekem hogy milyen jól csináltam meg hanem ugye milyen jó lett?és az ő ismerőseinek is hasonló módon ecseteli hogy "Ugye milyen szépen meg lett csinálva a kert?" és ha megkérdezik hogy ki hozta rendbe eltereli a szót.Nem csak ennél az 1 esetnél hanem állandóan előfordul
2011. júl. 25. 02:06
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem tulsagosan magadra veszed, nem kell mindent szo szerint venni. Egyszeruen nem ugy fejezte ki magat, ahogy te vartad/ahogy te fejezned ki magad, de ez nem feltetlenul jelenti, hogy halatlan. Szerintem mindenkinek van olyan, hogy nem ertekelik ahhoz merten a munkajat, amennyi energiat es idot belefektetett. Nem szabad ezen felhaborodni, mert akkor minden nap hozonghetnenk ilyenek miatt...
2011. júl. 25. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!