Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szép, szolid, divatos TETOVÁLÁ...

Szép, szolid, divatos TETOVÁLÁS? Leírás lejjebb.!

Figyelt kérdés
A szülinapomra a szüleimtől kapni fogok egy tetoválást, de nem tudom hogy hova rakassam és mit! Nem tudna nekem valaki javasolni valami szolid, szép, nem túl nagy, divatos tetoválást? Jól elmagyarázva hogy hova, mit és ha lehet képet is! Előre is nagyon KÖSZÖNÖM!!!
2011. jún. 30. 23:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem,ha te nem akarsz,még azt se tudod,hogy mit,hova,akkor NE csináltass!
2011. júl. 1. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mert könnyen lehet,hogy megbánod.Előző vagyok
2011. júl. 1. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Az elsőnek igaza van. Csak akkor csináltass ha már pontosan tudod hogy az kell neked és soha nem fogod megbánni. Csak azért hogy legyen ne csináltass.

Azért hogy a kérdésre is válaszoljak: Szerintem vádlira a legcélszerűbb valami szépet.

2011. júl. 1. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Bretso ***** válasza:
Szerintem tetováltass egy behajtani tilos táblát a hátsó feled köré.
2011. júl. 1. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Próbálj ki először egy tartósabb hennát. Aztán ha még mindig tetszik, miután kezd lekopni, akkor tetováltasd fel normálisan.
2011. júl. 1. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Roger Smith válasza:

Aki tetoválást szeretne az tudja, hogy mit szeretne és hova!

Ha így állsz hozzá, hogy "nem tudom mit" "nem tudom hova" "divatos tetoválás" akkor inkább ne csináltass!

2011. júl. 1. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
53%
A szüleid is nagy bunkók lehetnek...
2011. júl. 1. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha tetovalast akarsz, az belulrol kell, hogy jojjon. Ez nem ugy mukodik, hogy akarhova meg akarmit. Divatos? Ja, 2 evig az lesz, aztan mar vetetned le. Nem tudom, hogy milyen szuleid vannak es hany eves vagy, de ez nem jo otlet. Nagyon furcsa szuleid lehetnek!
2011. júl. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
18 vagyok, és amúgy meg nekem vannak elképzeléseim hogy hova és mit.. csak kíváncsi vagyok a Ti véleményetekre, hogy nektek mi tetszene.. még én a nyakamra szeretnék egy Ankh jelet, (ha tudjátok mi az) plusz a kezem belső felére egy szöveget.. viszont azt nem tudom hogy mi legyen :|
2011. júl. 12. 16:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!