Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az írásomról?

Mit gondoltok az írásomról?

Figyelt kérdés

Szép, nem szép ?

Hány éves lehetek, milyen nemű ?

Vajon milyen tulajdonságaim lehetnek, mit szűrtök le a kép alapján ?

Könnyen olvasható, esetleg nehéz volt kibogarászni, hogy mit írtam le ?

[link]

[link]


2011. júl. 25. 21:25
1 2
 1/14 anonim válasza:

Nem értek különösebben hozzá, de a szerintem lány, középiskolás korú.. (mondjuk ezt kitaláltam a szövegek tartalma alapján)


Én könnyen el tudtam olvasni.

2011. júl. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

lány lehetsz 25 körüli

első ránézésre szép kerek betűkkel írsz de én csak minden 3. szavat tudtam kiolvasni

2011. júl. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Most csak megjelölöm a kérdésed, később, ha több időm lesz, szeretnék rá válaszolni.Remélem, addig nem árulsz el magadról sok mindent.Kíváncsi vagyok, beigazolódnak-e a sejtéseim.
2011. júl. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Lány vagy, ebben 99%-ra biztos vagyok. Hogy milyen korú, hát... szerintem 16-22 között talán.

Az íráskép nem csúnya (mondjuk nem is különösen szép, olyan normális, lányos), viszont én elég nehezen olvastam el. De lehet, hogy én mindenkinek a kézírását nehezen olvasom, a sajátjaimat leszámítva (igen, többesszámban, mert több kézírásom van).

2011. júl. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Olvasható, de nem annyira nevezném szép betűknek. Szerintem csaj vagy, az irásod lendületes, gyors. Középiskolásnak vagy max 20 évesnek gondollak.
2011. júl. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, akkor majd később reagálok.

De ne felejts el írni !!! :)

2011. júl. 25. 21:53
 7/14 anonim ***** válasza:
hat en szepnek nem mondanam,inkabb elkapkodott es kialakulatlan, bizonytalan egyenisegre vall.17-20 kozottinek gondollak es talan lany vagy.
2011. júl. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
tuti lány vagy, olyan 13 és 18 év közötti... kerek írásmód, egész szép. viszonylag jól olvasható. :))
2011. júl. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

A szépség elég szubjektív dolog, szerintem ez az írás csúnya. Nem tetszik, mert túlságosan egyhangú, kerekre hajazó betűkből áll. És innen úgy tűnik túlságosan rá van nyomva a papírra, azaz erőteljes írás.


Tuti nő vagy és vagy középiskolás, vagy azutáni valami tanfolyamos. Ugye a szövegből adódik. Kizártnak tartom, hogy főiskolás vagy egyetemista, de ha mégis, akkor ezeket a szövegeket nem vágtató iramban írtad. Esetleg idősebb is lehetsz, aki tanfolyamra jár, de inkább 16-22.


Közepesen könnyen olvasható. De mivel annyira eltér az általam kedvelt írásképektől, hogy ha sietnél és valamit olvashatatlanul írnál le, azt én különösen olvashatatlannak érezném (láttam már ilyen írásokat...). Na itt pl a "hold" szavadat simán kelet-nek olvastam elsőre! Szóval nem jó olvasni.


Tulajdonság? Pl határozott. Nagyhangú, szóval nem egy visszahúzódó nebántsvirág, az tuti. Meg talán szabálybetartós. Nem egy extrém, nem egy különlegesség. Szerintem egy teljesen hétköznapi valaki lehetsz.

2011. júl. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

21:35-ös vagyok.

Nos, akkor leírom az elképzelésem, ahogy ígértem.


Szerintem fiú lehetsz, vagy ha lány vagy, akkor is némileg fiús érdeklődésű, elsősorban a technika, informatika vagy sport terén.Kb 15-22 év közötti,átlagos testalkatú.

Vannak kisebb titkaid,sajátos fondorlataid,Úgy tűnik, társkapcsolatod nem volt, mikor az írás keletkezett.

Vágysz a tudásra de néha nehézségbe ütközöl, elsősorban szellemi szinten.

A gyakorlatias dolgok foglalnak le elsősorban, inkább cselekvő vagy mint elvont gondolkodó.Nem az ösztönök, vagy fantázia világában élsz,hanem inkább a hétköznapokban, a realitásban.

Lelkiismeretes ember vagy,képes vagy megbánni, belátni, ha rosszat tettél.

Néha kissé szétszórt vagy.A pénzed jól be tudod osztani, nem vagy sem fukar, sem túlköltekező.

Nem vagy sem túl zárkózott sem túl kitárulkozó.

Alapvetően kedves, nyugodt mentalitású vagy.Fontosak számodra a családi, baráti kapcsolatok.Úgy tűnik, ezen a téren rendben is vannak a dolgok az életedben.Kapcsolataidban egyenjogúságra törekszel.


Hát, nagyjából ilyennek gondollak az írás alapján.Kíváncsi vagyok, mennyire helytállóak a meglátásaim.

2011. júl. 26. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!