Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az írásomról?...

Mit gondoltok az írásomról? Véleményeket szeretnék kapni) Lent olvasható! Mi legyen a címe? (kicsit hosszú. )

Figyelt kérdés

Hogy miért szeretem? Magam sem tudom… mikor közeleg a nap, hogy újra láthatom egyre izgatottabb leszek. Visszafele számolom az órákat, a perceket… még 8 óra… még 2 óra… már csak 30 perc… a megállóban ülök, és várok rá… pillangók repkednek a gyomromban… már csak 1 perc… miért nem látom még a buszt? Miért nem jön? Hol lehet? A gondolatok csak úgy száguldoznak… és akkor meglátom… nem csak képzelődés… igen, ott jön a busz… megáll… kinyílik az ajtó… szállnak le az emberek… öregek… gyerekek… mikor már újra kétségbeesnék, meglátom Ő-t… önkéntelenül elmosolyodom… szívem a torkomba dobog… elindulok felé, szinte már szaladok… Ő is észrevesz… kitárja a karját, én meg boldogan simulok hozzá… belélegzem az illatát… nem tudok betelni vele… egyszerűen imádom… elgondolkodom, hogy mivel érdemeltem ki Ő-t… meghallom a hangját… nekem szól… csak nekem… nekem dörmögi: mizujs veled Picurim? Koncentrálnom kell, hogy válaszoljak… elmondhatnám, hogy mit érzek… hogy mennyire boldog vagyok… hogy napok óta vártam már ezt a pillanatot… hogy mennyire megnyugtat a közelsége… hogy nagyon szeretem… hogy örökre vele szeretnék maradni… mindezt nem mondom, csak ennyit: hiányoztál. Ha szeretné, kiolvashatja a szememből a sok el nem mondott szót. Hagyom, hogy a szemem beszéljen helyettem. Talán többet mond el, mint én…

Elindulunk hozzánk… csacsogok össze-vissza mindent… elmondom, hogy mit csináltam ma… hogy merre jártam… mindenről mesélek, csak az önfeledt boldogságomról ne kelljen… azt láthatja rajtam, vagy kiolvashassa a szememből, hisz úgy ragyog…

Megérkezünk… bemegyünk a szobámba… végre igazán kettesbe lehetünk. Megáll előttem… lassan megfogja mindkét kezem… a szívdobogásom felgyorsul… senki és semmi nem létezik… csak mi… a szemembe néz, és suttogva mondja: Szeretlek! Lassan lehajol hozzám… tudom, mi következik… égek belülről… régóta vágytam már rá… érezni akartam az ajkát az ajkamon… és most megtörtént… igen, megtörtént… tündérországba repít… érzem édes, puha ajkát, forró leheletét… nyelve körberajzolja az ajkam, majd óvatosan utat tör magának… a gondolatok elvesznek… mámoros pillanatok ezek… lassan elhúzódik… rám néz… legszívesebben könyörögnék neki… könyörögnék, hogy csókoljon még, de nem teszem… hagyom, hogy a szemem beszéljen helyettem… lehajtja a fejét és megcsókol újra… ugyanaz a részegítő érzés… nem lehet betelni vele… ez egy tökéletes pillanat… egy gyönyörű emlék…

A délután csodálatosan telik el… de múlik az idő… rohannak a percek… előbb még a szobámban voltunk… most már a buszon ül… mennie kell… nem akarom elengedni… szeretnék még egy pillanatot kapni… de nem… elment… észre se veszem, s a könnyeim legördülnek az arcomon… még csak egy perce ment el, de máris hiányzik, s kezdődik minden elölről…


2009. szept. 26. 11:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
83%
azt, hogy "Őt", egybe kell írni.
2009. szept. 26. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
83%

nyálas és kicsit túl sok benne a pontpontpont.

bocs, de szerintem nem egy nagy szám.

azért még lehetsz jó író:)

meg a nyelvhasználat..(pl a címben az írás nagyon magyartalan.)

2009. szept. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
83%

Elindulunk hozzán

Csacsogok össze-vissza mindent

Szívdobogásom felgyorsul


Ezeket jó lenne átfogalmazni.. És rengeteg helyesírási hiba van benne (főleg a vesszők!)

2009. szept. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
87%
Nincsenek egész mondatok,nincsenek más nézőpontok,részletek,amitől jó lesz egy mű.Szerintem ne legyél író.Én is próbáltam régen,az is rossz lett.Le is tettem róla,maradok az olvasásnál:)
2009. szept. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

egy szóval se mondtam, hogy író szeretnék lenni. Amúgy meg a sok pont a stílusom. Mindenkinek van egy stílusa, nekem ez a kifejezés mód az.

Azt tudom, hogy sok közönséges kifejezés van benne, meg ami nem illik oda, és köszönöm, hogy próbáltok segíteni ezeken.

Amúgy meg nem regény vagy bármi akart ez lenni, hogy több szempont legyen benne... Csak egy egyszerű vallomás-szerűség, hogy mit érzek.

2009. szept. 27. 09:40
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Ja viszont úgy gondolod, hogy a hibák a stílusod, és pontosan tudod, mik ezek, akkor miért tetted fel a kérdést? És miért pontoztál le? Melyik írónál vagy költőnél láttál ennyi pontot? Ettől nem lesz kifejezőbb, csak röhejes!
2009. szept. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

képzeld el, van olyan író aki használja ezt a stílust, és nem tudom mik a hibák, azért kérdezem. Azt gondoltam hogy lesznek köztetek olyan jófejek, akik azt mondják, hogy csiszolni kell, és sokat gyakorolni, hogy legyen vmi, nem azt, hogy bazz, te se menj írónak...

Amúgy nem én pontoztalak le

2009. szept. 28. 18:23
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem vallomásnak nagyonis jó.

2 dologra hívnám fel a figyelmed: az egyik a helyesírás, a másik a "pillangók röpködnek a gyomromban" - ilyen kifejezés a magyar nyelvben nincs! (angol kifejezés, de van magyar megfelelője, ha utánajársz, megtalálod. ha már írsz, magyarul tedd :) )

2009. okt. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Nagyon aranyos vagy:)
2009. okt. 19. 14:38
 10/14 A kérdező kommentje:
amúgy a gép javította a helyesírást automatikusan...
2009. okt. 19. 14:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!