Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Létezik olyan hely, ahol egy...

Létezik olyan hely, ahol egy időre el lehet vonulni a világtól (akár családostul is), és nem vallásos szerzetesközösség?

Figyelt kérdés
2011. júl. 26. 15:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Voltam olyan egzotikus nyaraláson ahol a bungalónk a parton volt és nem jött oda senki. Lehet szigetet is bérelni.
2011. júl. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Falusi turizmus ;-)
2011. júl. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
59%
Rehab, meg se látogathatnak.
2011. júl. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
56%
utazz el Kanadába a hegyekbe.vagy ausztráliába ,bár nemtudom,ha esetleg kéne mondjuk 1 liter tej,vagy bor,vagy bármi és nincs,akkor is olyan jó lenne:)
2011. júl. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Csoro válasza:
éléskamra
2011. júl. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Én amikor besokalltam, elutaztam a szüleimhez egy hónapra. Felmondtam a munkahelyemen, szóltam a barátaimnak, hogy ne haragudjanak, de most magányra vágyom, majd keresem őket.

Az egy hónap alatt megcsináltam minden házimunkát, dolgoztam a kertben, nagytakarítást csináltam, kifestettem, egy csomót olvastam és zongoráztam. Gyakorlatilag nekik csak annyit kellett megtenniük, hogy a bevásárlást elintézik. Ez így mindenkinek jó volt, és az egy hónap teljesen feltöltött. Ez egykönnyen elérhető opció bárki számára :)

2011. júl. 26. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Bocsánat, félreérthetően fogalmaztam.

Arra vagyok kíváncsi, van-e ilyen intézmény, vagy közösség, akik erre "szakosodnak". Tehát nem az a lényeg, hogy akárhol, de egyedül legyek. Sőt, kifejezetten egy közösség az, amit keresek, olyan emberek közössége, akik mind 1 célért vannak együtt. Azt nem tudom meghatározni, hogy mi ez a cél, lehet pl. magasabb tudatosság elérése, betegségből való gyógyulás, stb... Azt reméltem, hogy itt valakinek esetleg van egyéb ötlete is.

2011. júl. 26. 16:31
 8/15 anonim ***** válasza:
hát akkor menj a Himalájába...
2011. júl. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
62%
Ja. Ilyenek szerintem főleg csak vallásos szerzetesközösségek vannak. De sok helyütt nyitottak, tehát nem feltétlen kell belépned a rendbe, ha ott akarsz élni egy ideig.
2011. júl. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Helló!

Gondolom valamiféle kommunára gondolsz. Az engem is vonz valamelyest, sokkal emberségesebb mint városokban élni. De a közelben sajnos már nincsenek. Amerikában úgy tudom van még néhány.

2011. júl. 27. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!