Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek szép név a Rajmund?

Szerintetek szép név a Rajmund?

Figyelt kérdés
2011. júl. 26. 18:38
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
Nekem sem tetszik-de a fentiek alapján remélem nem szegény kérdezőt hívják így!
2011. júl. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
Az iskolában minden Raymund ci..ány volt. Borzasztó.
2011. júl. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
Nekem sem tetszik a név, igaz biztosan benne van hogy két Rajmundot ismerek, az egyik alkoholista, a másik meg sötétebb az éjszakánál. :)
2011. júl. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 A kérdező kommentje:

de, a kérdezőt hívják így, és kék a szeme, meg fehér mint a hó, és 190 magas. de ha ez a roma kategóriába tartozik... :D

legközelebb vacsora közben nem teszek fel itt kérdést, egyből nem csúszik annyira :D

2011. júl. 26. 18:48
 15/32 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik a név. Nekem is egyből egy roma ugrik be róla. Nem tehetsz róla, hogy szüleid így neveztek el, egyébként is vannak ennél sokkal cifrább nevek. Fura név egy fehér srácnak, de ha szereted a neved, hol itt a probléma?:D
2011. júl. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:

18:47 vagyok,aki a szegény kérdezőt írta

Ne keseredj el! Nekem sem tetszik ez a név, de ez az jelenti, hogy nem adnám a gyerekemnek. De ez alapján biztos nem ítélek meg senkit, hisz a te nevedet nem te választottad, hanem a szüleid. A lényeg hogy te légy kibékülve önmagaddal, ha meg nem tetszik még változtathatsz rajta.

2011. júl. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:

Hát, bocsi kérdező, de nekem sem tetszik annyira. Amúgy jó étvágyat a vacsorához! :)


Egyébként nekem is van egy rajmund ismerősöm, kivételesen nem cigány, és nem is olyan rossz fej.

2011. júl. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim válasza:
nem egy tipikus magyar név
2011. júl. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 A kérdező kommentje:

probléma nincs, csak eddig élőben mindenki azt mondta hogy szép a nevem, igazából csak kiváncsi voltam hogy a megasztáros lákátosrájmundok stb. mennyire ferdítették el a 19 éve még különlegesnek és szépnek számító nevemet :D

(de azért mielőtt a cigók elkezdték így nevezni a kölköket, felcsaphattak volna valami könyvet hogy honnan jön a név)

2011. júl. 26. 18:55
 20/32 anonim válasza:
Figyu én nem akarok senkit bántani, de olyan ratyis.
2011. júl. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!