Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért csak az előre levetített...

Miért csak az előre levetített, elképzelt szituációkat tudom teljesen élvezni?

Figyelt kérdés
A valóság oly bizarr, vagy teljesen kiszámítható, ami unalmas, vagy teljesen kiszámíthatatlan, ami félelmetes. Bármely eset áll fent nem érzem jól magam és ezzel szerintem nem vagyok egyedül. Tudom jól, hogy azért tűnnek jobbnak az előre elképzelt szituációk, mert én rakom össze úgy, hogy számomra kellemes legyen, de ennyi erővel akár katéterre és infúzióra kötve, félig lefagyasztva leélhetnénk az életünket alfa állapotban az álmainkat irányítva és nem lenne semmi gond. Az élet olyan feleslegesnek tűnik.
2011. júl. 26. 21:57
 1/4 anonim ***** válasza:
egyrészt szerezz barátokat, mert nem tudod mi az az öröm. Másrészt, az előbbiből van a problémád, nem tudsz alkalmazkodni, és kicsi a komfortzónád.
2011. júl. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát akkor éld le az életed egy szobában képzelegve... Ha neked ez jó, csináld azt... Jó esetben úgyis megunnád egy idő után :-) Vagy próbáld megtalálni a szépet az "unalmas"-ban, és felülkerekedni a kiszámíthatatlanságtól való félelemeiden. És ne nyafizz...
2011. júl. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

"és felülkerekedni a kiszámíthatatlanságtól való félelemeiden"


leírva egyszerű...

2011. júl. 26. 22:55
 4/4 anonim ***** válasza:

Leírva egyszerű:

Ugorj ki a becsukott ablakon.

2011. júl. 29. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!