Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Feszült helyzetekben sokszor...

Feszült helyzetekben sokszor rosszul döntök. Hogyan kontroláljam magam, hogy higgadtan tudjak kezelni a szituációkat?

Figyelt kérdés
Ideges állapotban kissé rosszul kezelem a helyzeteket, túl reagálok dolgokat, olyan dolgokat teszek, amiket talán késöbb megbánok, nyugodtan nem úgy cselekedtem volna. Mit tegyek ellene?
2011. júl. 20. 11:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Akkor már ketten vagyunk!
2011. júl. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
számolj 10ig, próbálj hideg fejjel gondolkodni, kivülről nézni a dolgokat
2011. júl. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hárman vagyunk csak én nem bánom meg semmit nem lehet tenni
2011. júl. 20. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha alkalmad adódik rá, akkor engedd ki a gőzt, és nem fog pattogni a fedő :D
2011. júl. 21. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

de lehet tenni valamit szerintem:)

pesszimista hozzáállás, hogy nem.

bár vannak módszerek amikkel kicsit megnyugtatom magam.van úgy hogy felhergelnek, de olyankor nem jut eszembe, hogy lenyugodjak. talán segítségemre lesz az, hogy olvasok egy könyvet ami az emberben kialakuló haraggal foglalkozik, tulajdonképpen ez a bajom, hirtelenharag, utálat, gyülölet, stb. de késöbb elmúlik, és megbánom.

2011. júl. 21. 21:36
 6/7 A kérdező kommentje:
01:58- jól hangzik a válaszod, de te miképp ereszted ki a "gőzt":-?
2011. júl. 21. 21:37
 7/7 anonim ***** válasza:
A válasz pár lépésben van. 1.: gyakorikérdéseken ezotéria-agykontroll téma 2.: kérdések olvasgatása 3.: google-n keresés az agykontrollra.
2011. aug. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!