Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik Magyarorszá...

Szerintetek melyik Magyarország legélhetetlenebb, legrondább, legkoszosabb városa?

Figyelt kérdés
Rövid indoklást is adjatok ha lehet :)
2011. júl. 27. 16:59
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
47%
Miskolc, mert iparváros volt, illetve részben most is az.
2011. júl. 27. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:

Ezt pont ma olvastam!


[link]


Nem tudom, hogy a kérdésedet ennek kapcsán tetted-e fel. :)

2011. júl. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
53%

Második vagyok


Azt kifelejtettem, hogy számomra Budapest! Szép részei vannak, azonban én koszosnak és büdösnek találom. Semmi pénzért nem élnék ott.

2011. júl. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
55%

Miskolc valóban ocsmány pláne most, hogy minden négyzetcentimétere fel van túrva.

Élhetetlen is, hiszen állás itt nincs semmi még annak sem, aki valóban akar dolgozni.

Ellenben van sok cigány, itt már sajnos a Magyar él kisebbségben.

2011. júl. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
47%

Esztergom nem rossz,csak sajna a polgármester asszony egy buta tyúk és felborított mindent,le is fog mondani,szart kevert és most otthagyja, amúgy egy gyönyörű,város sok lehetőséggel,legalábbis az elmúlt 10évben nagyon szépen fel fejlődött,erre jött egy eszetlen liba aki nem ért semmihez,máris adósságban van,és nincs helyijárat,az összes tervet ami volt,hogy rendezik az adósságokat felborította,ráadásul sokkal inkább megérdemli hogy megyeszékhely legyen,mint a koszos,iparváros tatabánya

miskolc,tatabánya nagyon ronda szerintem nem élnék ott

2011. júl. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
A helyijárat... Nevetséges, hogy pl. akinek nincs autója arra kényszerül, hogy gyalogoljon!
2011. júl. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
37%
Miskolc.
2011. júl. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Igen, az index cikke alapján jutott eszembe! Kiváncsi vagyok a Ti véleményetekre is! :)
2011. júl. 27. 17:17
 9/28 anonim ***** válasza:
76%
Ózd?
2011. júl. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
87%

"Tatabánya, otthona a nyomornak,

nem való az ínyenceknek,

csak az edzett gyomornak."

2011. júl. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!