Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi jobb? németország a szabály...

Mi jobb? németország a szabályaival, vagy magyarország a zülléssel?

Figyelt kérdés
2011. aug. 26. 20:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy érdekes kérdés! :) Attól függ, hogy mi a fontos Neked.

Én 2 évvel ezelőtt meg voltam győződve, hogy Magyarország a legrosszabb hely egyike, minden szempontból! (emberek, lehetőségek... )

De amikor kiköltöztem külföldre ( nem németország) rájöttem, hogy ott hiába vannak jó munkalehetőségek, illetve fizetések, nagyon hiányzik az itthon és számtalan dologban felértékeltem 'magunkat'. De meg kell élni sajnos...

Úgyhogy én tanulok kint tovább, de ha sikerülne megszednem magam és biztos alapom lenne/lesz, akkor biztos vagyok benne, hogy haza jönnék/jövök.

2011. aug. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem te még nem láttál németet, a faluvégi kurta kocsma afromagyar részegjei semmik ahhoz képest, amekkora állatok bírnak lenni a németek.
2011. aug. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az a hyelyzet, hogy kiköltöztem, és rettenetesnek tartom, hogy nem csinálhatom azt amit akarok...15L vagyok...szóval eléggé ingadozik bennem ez az egész, nem tudom mit tegyek..menjek haza magyarországra, vagy maradjak itt:S
2011. aug. 27. 20:12
 4/5 anonim ***** válasza:
németország kis szabálymódositásokkal :)
2013. aug. 13. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Hannibal33 válasza:
100%
Magyarország egy fos diktatúra, minden fontos pozícióba agyhalottakat raknak, mocskos minden, szétlopnak mindent. Ez az ország egy fertő.
2019. júl. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!