Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Az angol/brit/ pasik helyesek,...

Az angol/brit/ pasik helyesek, kedvesek?

Figyelt kérdés

Egy évre megyek ki Angliába (au pair) és érdekelne, hogy mennyire lehet ott kint fiúkkal ismerkedni, hogy néznek ki, természetükből kifolyólag milyenek ? :)

Köszönöm :)

19/L


2011. júl. 27. 22:31
 1/4 anonim ***** válasza:
57%

Hááát külsőre a többség nem helyes (most finoman fogalmazok :D)..

Én is voltam kint 3 hónapig, 2 aupair csajszival összebarátkoztam, kérdezték van-e barátom? Mondtam nincs. Egyből mondták, hogy hát itt se nagyon lesz, mert csúnyácskák az angolok többsége.


Azért akadt elvétve 1-2 az idő alatt, aki tetszett.

20L

2011. júl. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
57%
Egyébként lehet velük ismerkedni, járkálj pubokba, bárokba, tök jó, kedvesek meg közvetlenek általában az emberek ott.
2011. júl. 27. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
88%

Nekem tetszenek :) De hát kinek mi az ízlése :)

Amúgy én úgy tapasztaltam, hogy a nőkkel általában illedelmesek, de mégsem tutyimutyik, hanem közvetlenek, nem úgy, mint itthon, ahol sajnos a "megfoghatom a s*gged" és a "ha a csaj magától nem jön ide, én ugyan oda nem megyek hozzá" a két véglet, és valahogy a kettő között igen kevés pasi van.

Érdekes, Angliában sokszor volt, hogy pubban, koncerten meghívtak egy italra, odajöttek beszélgetni, érdeklődőek voltak, kedvesek, nem rámenősek, de mégis egyértelmű volt, hogy ismerkedni szeretnének. De lehet csak azért, mert az angol nők köztudottan nem annyira csinik, én meg ott jobb nőnek számítok, mint itthon :D

2011. júl. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem az,hogy csúnyák,hamis általánosítás.Ahogyan az is, hogy a magyar lányok a legszebbek.Persze,hogy a magyar embereknek ők a legszebbek. Ott van például Jude Law vagy David Beckham ők is angolok mégsem rondák.Én voltak kin négy hónapig dolgozni és azt kell mondanom,hogy sokkal toleránsabbak az emberek és nincs mocskos bu*izás stb, igaz több ottani külföldivel találkoztam,mint helyivel.
2011. júl. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!