Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Egyik percben kedves másikban...

Egyik percben kedves másikban bunkó?

Figyelt kérdés

Ő a legjobb barátom, 18 éves srác, én 16 vagyok és lány. Nem igazán nőtt még fel, és a stílusa is olyan hogy egoista és sokszor bunkó de csak szórakozik, akkor húzza fel magát ha valaki magára veszi és megsértődik. Én nem ilyen vagyok, pont ezért szeret. Tudja, hogy nekem bejön, de ettől függetlenül barátok vagyunk, közös baráti körünk is van.

Néha iszonyú kedves és figyel rám aztán hirtelen átvált bunkóba de már lassan nem tudom hogy komolyan gondolja-e vagy csak szórakozik...ha rákérdezek, kiakad hogy ne vegyem már magamra...mit kezdjek ezzel? Nagyon félek hogy elveszítem, és lassan már nem fogom ezt bírni :/


2011. júl. 28. 13:12
 1/3 A kérdező kommentje:
ja, és ő azt mondta hogy túl jóban vagyunk ahhoz, hogy összejöjjünk, nem szeretne semmit sem kockáztatni...
2011. júl. 28. 13:14
 2/3 anonim ***** válasza:

"sokszor bunkó de csak szórakozik, akkor húzza fel magát ha valaki magára veszi és megsértődik. Én nem ilyen vagyok, pont ezért szeret."

"lassan már nem fogom ezt bírni"


Most akkor bírod vagy nem?

Egyébként manapság divat ilyennek lenni, mint ez a srác. Én is ilyen vagyok, de nem divatból, hanem ilyen a személyiségem.

2011. aug. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
a srácot bírom de a helyzet idegesít..
2011. aug. 2. 15:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!