Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Utcai verekedésnél mit csinálnál?

Utcai verekedésnél mit csinálnál?

Figyelt kérdés
Leállnál velük vagy elfutnál? ki mit csinálna ilyenkor?
2011. júl. 28. 14:35
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
10%
Én elfutnék, mert én nyuszi vagyok. ( :) ) De előtte megpróbálnám vagy tökön rúgni vagy gyomorszájba vágni, csak ezeket ismerem.
2011. júl. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
49%

sétálnák tovább, nem foglalkoznék velük

miért szerinted mit kellene?

2011. júl. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Összeszedném magam fejben, megvárnám amíg az ellenfél támad, majd egy jól irányzott tolóval a gyomorszájába érkeznék.
2011. júl. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
52%
Amely helyzetben el lehet futni elfutnék, amennyiben erre nincs mód van már annyi harcművészeti tapasztalatom amellyel hatékonyan meg tudnám magam védeni.
2011. júl. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:
100%
na és hogy védenéd meg magad egy falka kan c. ellen?
2011. júl. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
A cigányoknak csak a pofájuk nagy, ész nélkül bunyóznak, azokat a legkönnyebb elgyepálni.
2011. júl. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Időben észreveszem a veszélyt és más felé fordulok egy falka kan c elég feltűnő jelenség, ha mégis beléjük botlasz onnan nem tudsz elsétálni. Helyzet adja hogy miként védeném meg magam, de gyorsan törnének a végtagok, nyomódnának ki a szemek, stb és az első kínálkozó alkalommal sprint.
2011. júl. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:
47%
hogy itt mennyi erős ember van, akik már most tudják, hogy egy falkával is elbírnak... sőt még szét is szedi őket egyszerre... hát ezen nevetek most egyet
2011. júl. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Hogy itt olyan szuperemberek vannak akik egy falka cigány közt akik megtámadták szépen elsétálnak. Ezen jót nevettem :D
2011. júl. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Most ne kezdjetek már el itt sírni, hogy "mennyi erős ember van itt". És? Az olyan nagy baj? Attól mert TI éjszaka a saját árnyékotoktól is beszarnátok, még más nem.
2011. júl. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!