Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit csinálnál ilyen szituban?...

Mit csinálnál ilyen szituban? Holnapra kell?

Figyelt kérdés
Szóval van két barátnőm. (annyira ne szeretik egymást, de nem halnak ám bele, ha együtt vannak) És az egyik azt mondta (Dzseninek hívják) nekem, hogy egy fiúnak (konkrét) én tetszem, és ezt neki mondta az a személy. Nekem ez egy kicsit fura, hiszen miért pont az egyik barátnőmnek mondaná el, szerintem tudta, hogy el fogja a barinőm mondani. A másik (név szerint Vani) barinőm is tudja már. És most ki fogom hívni Dzsenit egy olyan helyre a suliban, ahol senki sem hall mindet. Csak nem tudom, a Vanit is kihívjam-e, mert lehet, hogy megsértődik, hogyha nem. De ha meg kihívom, ehet, hogy ezzel fog cikizni, és a másik barinőmnek sem tetszene, hogy közben ő is kint van. (bocs, ha érthetetlen, nincs időm újraolvasni)
2010. dec. 20. 21:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Egyáltalán mit kell ezen megbeszélni? Tudod, hogy mi van és kész, ha neked is tetszik a pasi, beszélj vele, ha nem akkor mondd azt neki. Egyébként szerintem hívd ki, mert azt mondtad, hogy egymást nem nagyon szeretik, de neked mindketten a barátnőid.
2010. dec. 20. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Bretso ***** válasza:
Ha én ilyen helyzetben lennék akkor sürgősen nekiállnék tanulni a holnapi nagydolira, utána pedig mennék barbie-zni, 11 évesen még ilyesmikkel foglalkozik az ember.
2010. dec. 21. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Barbie-val? Nevetség tárgya lennék, ha barbiznék, és megtudnák. De 23:12-es, nem tudom, én tetszem-e neki, és szerintem ciki, ha arról kérdezgetem. Különben én nem vagyok különösebben belé esve, csak kíváncsi vagyok, igaz-e, hogy ő belém. XD
2010. dec. 21. 07:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!