Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan kell ismerkedni? Lehet...

Hogyan kell ismerkedni? Lehet hülyén hangzik, de sose voltam az a nagy ismerkedő.

Figyelt kérdés

Tehát ha van egy új közösség (pl egyetemen), akik nem ismerik egymást, hogy szoktak az emberek elkezdeni ismerkedni.


Nem tűnik senki sem hülyének, ha egy ismeretlenhez odamegy? És hogyan lehet elkezdeni egy ismerkedést. Tehát köszönés és utána.


2011. júl. 29. 00:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Egyetemi ismerkedés legjobb módja a gólyatábor.

A legjobb lehetőség előadás előtt (adja magát a téma), vagy fb csoportban, ahol szaktársak vannak.

2011. júl. 29. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is a gólyatábort ajánlom. Ott nem kell törnöd magad, kaptok egy rakás ismerkedős feladatot, ha nem akarod, akkor is megismered a többieket. Utána már nehezebb. Én a második szakomon nem mentem el gólyatáborba, és hát érezhető a különbség, feleannyi embert nem ismertem meg. Egyszerűen nem volt rá lehetőség.
2011. júl. 29. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én a felvi fórumán megkerestem a leendő szaktársaimat, felvettük egymást msnre és ott könnyebben megy. Így a suliban már ismertük egymást valamenyire, azok is, akik nem mentek gólyatáborba.
2011. júl. 29. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!