Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogy tud valak i ismerkedni...

Hogy tud valak i ismerkedni egy várostól messze levő faluban, ahol nincs internet és a lakosokkal sem jön ki jól? Mennyi esélye van úgy?

Figyelt kérdés
Mondhatnám azt is,hogy régen,de most is előfordul olyan falu,ahol nincs internet.
2011. okt. 17. 17:42
 1/5 A kérdező kommentje:
Félreértés ne essék,a harmadik és negyedik szót csak azért írtam külön,hogy tudja elfogadni a kérdést.
2011. okt. 17. 17:43
 2/5 anonim ***** válasza:
Sehogy. Így jár aki Mucsaröcsögén lakik.
2011. okt. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Amikor nem volt internet sokkal jobban lehetett ismerkedni mint most . Bejártunk a legközelebbi városba és sokkal nyitottabbak voltunk mint most. Sokkal hamarabb kötöttünk barátságot nem igazán kellett attól tartani hogy átver becsap meglop stb a környező falvakból is sok ismerőst lehetett összeszedni szóval volt élet falun. Egyedül is haza mehettem este 10 után nem kellett félnem pedig nő vagyok igaz ritkán került rá sor mert mindig volt kisérőm
2011. okt. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mobil internethez ma már bárki hozzáfér.

Másrészt elsősorban az ilyen településekről járnak be a közeli városba az emberek dolgozni, a fiatalok iskolába. Ezért a városban ismerkednek, mobil interneten, telefonon pedig tartják a kapcsolatot, mint bárki más.

2011. okt. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
hát ha a falubeliek közül senki nincs akkor vagy elköltözik vagy átmegy egy másik faluba vagy közeli városba "bulizni".
2011. okt. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!