Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nem undorito az ilyen "no"?...

Nem undorito az ilyen "no"? Bar ezt nonek lehetne nevezni. Ti nem akadnatok ki ra?

Figyelt kérdés

Annyi a lenyeg, hogy van egy jobaratom, illetve o nekem egy szakmabeli tarsam. Elore elmondanam, hogy soha nem volt kozottunk semmi sem es ez nekem meg most se fordul meg a fejemben. Nos ez a srac -szegeny- osszeszedett maganak egy idiota not, mert ez a csaj total sakkban tartja. Ez engem nem is erdekelne, mert semmi kozom hozza es nem kot le az ilyesmi, csak az a baj, hogy nem ez a no megtiltotta neki, hogy velem szoba alljon a srac. Mind a ketten jok vagyunk a hivatasunkban es szoktunk egyutt dolgozni neha. Muveszek vagyunk mind a ketten. A csak meg erre is feltekeny, mert hallott mar rolam mas korokben is es szerintem komplexusa van. Ez meg mindig nem erdekelne, csak a dolog ott jott ki most, hogy ez a srac tudna nekem szerezni munkat, ami fontos lenne (abba a team-ban dolgoznek) ahol o is van es ezt a liba tiltja neki. Nos a sracnak ki kellett torolnie engem mindenhonnan (facce..ilyesmik). S most nem tudom majd, hogyan fogok vele errol tudni beszelni, mert a munka mar felig szervezve van. (Szolt a fonokenek, hogy jonnek...stb.)



Nekem ez fontos lenne, hogy osszejojjon ez a munka, mert szar csaladi helyzetben vagyok. Mit csinaljak ilyen esetben? En felajanlottam azt is hogy szivesen talakozok a lannyal es megismerkednek vele, de erre se kepes. Csak a hiszti es a sracot ellenorzi. Kutat a telefonban, emilben...mindenben.


2011. júl. 29. 10:33
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
* "Bar ha ezt egyaltalan nonek lehetne nevezni."
2011. júl. 29. 10:33
 2/16 A kérdező kommentje:
Nem fogalmaztam valami jol es sok a hiba is. Bocsanat erte, siettem.
2011. júl. 29. 10:35
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
A srác a hülye, hogy ezt elviseli, te nem sokat tudsz tenni.
2011. júl. 29. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
itt a srác nagyon hülye
2011. júl. 29. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Hat ja...nem tudom, hogy miert lett ennyire papucs. Foleg egy muvesz az jobban nem birja elviselni a bezarsagot...nem ertem ezt....
2011. júl. 29. 10:38
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a srác hihetetlenül töketlen egy darab lehet. Sokat nem tehetsz, hacsak nem személyesen közlöd vele azt, amit fent leírtál. Talán ennek lenne a legtöbb értelme.
2011. júl. 29. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Nem ertem en ezt. Amugy ket kulon vilag ok. A lany nem muvesz, total nem is erdekli ez a vilag. Ami nem baj, mert nem kevesebb ettol, csak szerintem jobb ha 2 embernek vannak kozos temaik. A srac is mondta nekem, hogy ha a lany feher akkor o fekete...total az ellenkezoje...
2011. júl. 29. 10:39
 8/16 napietus ***** válasza:
100%
a lány egy hisztis p*csa, a srác meg nagyon papucs. sajnálom, hogy ilyen helyzetbe kerültél, de sajnos nem sokat tehetsz.
2011. júl. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
A csajt felejtsd el, neked vele nincs dolgod, nem is tudnád befolyásolni, a sráccal kéne eldumálnod. Szerintem mindenképp próbáld meg, vesztenivalód nincs.
2011. júl. 29. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem akár menyire is akarod, hiába beszélsz a sráccal az ilyen nem fog kiállni magáért. Én nem is értem, hogy egy pasi hogy képes így megalázni magát? Le töröltetett minden honnan? Jézusom
2011. júl. 29. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!