Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit gondoltok, szerintetek is...

Mit gondoltok, szerintetek is undorító ez a folyamatos egymás kritizálás az utcákon itthon?

Figyelt kérdés

Nem értem, h miért pont itt van ez...hogy kb ha valaki nem 40kiló és felvesz egy rövid gatyát akkor már egyből úgy kell ránézni mint egy ... és kb rohadt meleg van de nem mer felvenni egy ducibb lány egy rövid gatyát mert meleg van...és bárhogy nézük neki is lehet melege:S de nem csak ez...ha vékony a lány akkor is ezvan, az összes néni a buszon meg mindenki csak így bámulja ...

Miközben bármilyen országban amikben eddig voltam, a 40kilós és a 150kilós is úgy öltözött ahogy jol esett neki és nem nevetek rajta

nagyon gáz ami ittvan szerintem

nektek mi a tapasztalatok?


2011. máj. 28. 22:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Én nem gondolom, hogy ha néznek, az kritika. Nem is tudhatod, hogy egyaltalan azt nézik-e, amitol tartasz. Lehet, hogy azt nezik, milyen szép formás a lábad, vagy milyen szép a bőröd, vagy milyen izlesesen oltozkodol. (35/L)
2011. máj. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

önkritika


ahol én élek (Svájc) például mindegy, hogy milyen alkatod van, mennyire van meleg, senki nem visel rövidnacit, illetlenség. Itt egyszerûen, de elegánsan "kell" öltözni, ha nem akarod reklámozni, hogy nem vagy helybeli. Ha tudnád, itt milyen finoman adják tudtodra, ha nem megfelelô az öltözéked...

2011. máj. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
89%
Ebben a médiától romlott világban csak úgy lehet érvényesűlni ha mást basztatsz.
2011. máj. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Óóó, én is kapok hideget-meleget, de nekem már külön öröm, pár év alatt eljutottam erre a szintre. :)))

Pikkelysömöröm van, de kapja be, akinek nem tetszik, azért se fogok hosszú ruhában megsülni, hogy aztán az izzadságtól még jobban kijöjjön.

Direkt provokálom az embereket, meglátják a kezem-lábam, ha épp csúnya, párom velem van akkor rácsavarodok mikor a legfeltűnőbben bámulnak, szörnyülködjenek, úgyis ez kell nekik. :))) (Fiataltól kezdve, az értelmiséginek látszó emberig, idősig bezárólag, meg szoktak bámulni, vágják a képeket, beszólnak, hogy fertőző betegséggel nem kéne utcára menni. Engem néznek hülyének, holott, ha fertőző lenne, akkor nem is találkoznának velem. :))) )

2011. máj. 29. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én se vagyok 40 kg de még eddig egyszer sem bámultak meg, mert rövidnadrágot hordok. ^^

16/l (Bp)

2011. máj. 29. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Sz@rok rá ki mit gondol. :) Persze nem a legízléstelenebb csiricsálés cuccokat veszem fel ami nem passzol egymáshoz.

Ha úgy érzem,akkor most összeválogatok valami csinos ruhát és felveszem. Ha megbámulnak és nem tetszik nekik akkor ez van. :) Nekem tetszik és kész.Igaz nem vagyok duci. De én még a duciknak is azt mondom, vagy akinek valami problémája van a bőrével, pl pattanás itt ott. Nyugodtan vegyen fel azt amit akar. Az emberek igy is úgy is ilyenek lesznek, rosszindulatúak.

2011. máj. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!