Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Jaj, nem tudom mit tegyek,...

Jaj, nem tudom mit tegyek, írjak neki vagy ne? (bővebben lennt)

Figyelt kérdés
Annó, középiskolában volt egy nagy-nagy szerelmem, osztálytársak voltunk, nem jártunk, csak én epekedtem utána évekig, reménytelenül. Ő nem igazán szívlelt engem. Majd a 4év elteltével úgy alakult, hogy újra ismételten osztálytársak lettünk, ekkor már nem szerettem, tudta ő is. Ilyenkor már előfordult, hogy beszéltünk is. Ez az egész 3éve történt. A ballagás óta nem hallottam róla semmit. Tegnap megjelöltem őt egy közösségi oldalon és ő visszaigazolta, hogy ismer. Annyira írnék neki, hogy "szia mizujság veled?", de nem tudom hogy helyesen tenném e. Szerintetek? Írjak neki? Ha igen, mit?
2011. júl. 29. 12:26
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem igen.Régi ismerősök vagytok,és érdeklődsz mi újság van vele,hogyan alakult az élete mióta nem találkoztatok?Ebben nincs semmi rossz,és félreérthető.
2011. júl. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!