Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Írjak neki? Többi lennt!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Írjak neki? Többi lennt!

Figyelt kérdés

Írjak neki? Többi lennt!

Van egy lány akivel skypon szoktunk beszélni,de személyessen sajnos még nem tudtunk találkozni,mert elég messze lakunk egymástól!Nem sokszor beszéltünk még,de úgy érzem nagyon megfogott még így is,és szeretnék mi elöbb beiktatni egy személyes találkát!

Nem tudom hogy ő hogy viszonyulhat hozzám,valoszinü hogy én is szimpi vagyok neki,de nem tudom hogy nem e korai még az a találka!?Nekem nem lenne az,de attól félek hogy esetleg vissza fogja utasittani és nem szeretnék csalodni és pofára esni ha nem muszály!

Nem vagyok tini hülye gyerek és fatökü mielött ezzel jöttök,de sajnos ilyen estből már volt koppanásom és nem esett túl jól,igazából nem tudtam felmérni akkor hogy hányadán állunk ahogy most sem,mivel még nem találkoztunk!

Te mit tennél?


2011. jún. 19. 15:42
 1/2 anonim válasza:

Szerintem ha a kölcsönös vonzalom megvan,és ő is szimpatikusnak talál téged,akkor ő sem fogja túl korainak találni a találkozást,végül is,ahogy írod csak skype-on beszélgettek,így pedig nem igazán fogjátok egymást megismerni. a találkozás elhagyhatatlan,csak az a kérdés,hogy mikor.Próbálj meg kérdezősködni,de feltűnés nélkül,tégy fel keresztkérdéseket amikből megtudhatod,hogy mégis milyen "érzései" vannak irántad.

21/L

2011. jún. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én örülnék,ha a kiszemelt fiú is így gondolkodna,mint te:)Szóval próbáld meg.
2011. jún. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!