Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ötven köröli asszonyok, nők,...

Ötven köröli asszonyok, nők, hogyan néz ki a napi rutinotok, hogyan éltek?

Figyelt kérdés
Hogy bírjátok? Írjátok le részletesen, miből áll egy hétköznapotok, hetetek!
2011. júl. 29. 15:15
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Olyan mint a tobbinek, ugy elunk mint a tobbi nok. Hogy hogy hogy birjuk? Miert Te nem birod az eletet? Buta kerdes, szerintem.
2011. júl. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Anya reggel 7kor kel,útnak inditja öcsémet suliba (késői gyerek),kinyitja a boltot,és estig nyitva van.Házzal egybeépitett bolt,igy ha nincs vevő,megfőz,takaritgat.Este tanul öcsémmel,áruért mennek,vagy nagyiékhoz,barátnőhöz vagy hozzám (50km-re lakok)

Hétvégén fél nap áruért el,egyébként dolgozik.

Ritkán pihen,sokszor este reggelizik,addig csak kávé cigi.

De jól birja,sokszor úgy pörög mint a búgócsiga,én a huszonévemmel nem birnám :)

2011. júl. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem anyu otvenes, igaz most elment nyugdijba, mert majdnem 60, de leirom, hogy elotte hogy elt: volt egy munkahelye (regen 2 egyszerre), aztan reggel 4 korul, fel 5-kor felkelt (megszokta, mert apu koran jart dolgozni messzire), ha kellett, segitett apunak, de alt. apu kivasalta az ingjet reggel. Anyu minden nap elmegy reggel a boltba, igy indul a nap. Aztan elment dolgozni..ez igy ment 42 evig. Ugyanaz a munkahely. 4 utan hazaert a munkabol. Magara nem szeretett kolteni, mindig probalt sporolni, hogy nekunk legyen tobb, de miota mi felnottunk (2 gyereke van), azota tobb telik magara. Kozmetikus, fodrasz havonta mindig volt, most mar mukormoshoz es masszazsra is jar. Ez kikapcsolja. Hobbija nem nagyon van, nem eljaros, bar apuval hetvegenkent szoktak menni vagy kirandulni vagy plazakat jarni vasarolni, mert szeretnek nezelodni. A haz korul sok a munka, mert nagy a haz es a szuleim megosztva vegzik a munkat, ki hol eri, epp ki er ra. Ezen nem szoktak vitazni. Nagyon normalisan elnek a szuleim. Semmilyen zullott dolog nincs az eletukben.


FromOZ: te 50-es no vagy? Irasaid alapjan azt hittem eloszor, hogy ferfi utana pedig, hogy max. 20-25 eves no lehetsz. Nem eretlenseg miatt, csak nem olyan a stilusod, mint egy 50 evesnek.

2011. júl. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!