Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Asszonyok volt aki közületek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Asszonyok volt aki közületek nadrágot viselt az esküvő napján?

Figyelt kérdés
Sose hordok szoknyát, a nagy napon muszáj fodros szoknyát felvenni?
2011. nov. 2. 20:51
1 2
 1/11 tekike99 ***** válasza:
76%
szerintem szoknyát igen, fodrosat viszont nem. szép "A" vonalú, letisztult ruha esetleg?
2011. nov. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 tekike99 ***** válasza:
74%

[link]


pl...

2011. nov. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
83%
Láttam már olyat akin nadrágban volt, de nem értem mi bajod a szoknyával, sokkal jobban néz ki, nőiesebb, és nem fontos nagy fodrosat, lehet bármilyen, akár hosszú, rövid, színes, fehér, bármilyen szabású.
2011. nov. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Semmi bajom nincs vele, de ha sose hordok szoknyát akkor miért kellene az életem legszebb napján épp szoknyát felvennem? Egyébként szép a beküldött kép, ha a család nagyon ellenkezne, akkor kb. ilyet veszek fel.
2011. nov. 2. 21:27
 5/11 A kérdező kommentje:
Esetleg valaki olyan képet is tudna linkelni, aminél a ruhának van valami vállpántja is? Nincs mellem ami a váll nélküli ruhát megtartaná, és széles vállaim is vannak. :(
2011. nov. 2. 21:31
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Meg lehet azt oldani nadrágban is, ha mindenképpen azt szeretnél :-) Egyik kolléganőm hasonlót varratatott magának.

[link]


[link]

2011. nov. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Utolsó nagyon köszönöm! Mindkettő nagyon tetszik. :)
2011. nov. 2. 22:05
 8/11 anonim ***** válasza:
89%

Egyik ismerősöm törtfehér nadrágkosztümben esküdött, és nagyon csinos és elegáns volt. A szoknya furcsán is hatott volna rajta, sosem hord.

Nem olyan stílusú volt, mint amit előttem linkeltek (ami amúgy nem is tetszik, vannak hasonló jellegű nadrágjaim, de ilyenben az ember strandra megy szerintem, nem oltár elé), hanem teljesen hagyományos, klasszikus szabású kosztüm.

2011. nov. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
92%

Koromnál és súlyomnál fogva én is inkább a nadrágkosztüm mellett döntöttem :-)


[link]

2011. nov. 3. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem sincs semmi gond egy szép nadrág kosztümmel. Amiket belinkeltek, az valami csodálatos!
2012. jan. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!