Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Az egyik ismerősömnek a...

Réksp kérdése:

Az egyik ismerősömnek a gyereke ipodot {bocs h rosszul írtam le}akar vetetni és azt mondta létszi és megkapta. De megy3. -ba LOl. Engem egy kicsit szavar titeket is?

Figyelt kérdés
Most végezte el a 2-osztályt...de nagyon elvan kényezetve már vagy 10-szer volt külföldön és van már mindene xbox saját gép legalább 2000 játéka és egy saját füdője !én nem vok szegény de ehhez képest!!
2011. júl. 29. 21:04
1 2
 1/19 anonim válasza:
10%

tanulj meg helyesen írni.

a gyereknek meg ne ugorj egyből hogyha szeretne valamit.

2011. júl. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
0%

És ez téged miért zavar?

Magánügy, hogy ki hogy kényezteti el a gyerekét.

2011. júl. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Kategória: Állatok > Egyéb kérdések


Elég nagy állatság.

2011. júl. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
10%
állatok kategória?:D egyébként meg ne irigykedj. ez van
2011. júl. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
nem mindegy hogy írok egyébként nem lehet megkérdezni ?normálisan válszoljatok és csak érdekel ki hogyan látja
2011. júl. 29. 21:18
 6/19 A kérdező kommentje:
baszom szád te nyomorék te utolsó nem írigykedek csak kérdeztem valamit baszódná meg
2011. júl. 29. 21:19
 7/19 A kérdező kommentje:
igen állatok kategória te állat
2011. júl. 29. 21:20
 8/19 anonim ***** válasza:

Igen, engem is zavar -.- Azt a teringettét annak a kölöknek, hogy 2000 játéka van. És saját Xbox-a van...(miért neked kölcsönbe van?)...no, nem buzerállak:D


Lényeg: Attól, hogy ő megkap mindent az egy dolog. Van 2000 játéka, Xbox-a, saját fürdője (gondolom ezt akartad írni), stb. De lehet, hogy, Te sokkal nagyobbat dolgot kapsz a szüleidtől: SZ E R E T E T E T !!! <---- ezt semmilyen "divat-kütyü" nem tudja felülmúlni.

2011. júl. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
nem ugortam neki a gyerknek te első nem is beszéltem vele csak az anja mondta nincs e a tesómnak olyan haverja aki árul telcsiket
2011. júl. 29. 21:22
 10/19 A kérdező kommentje:
utólsó igazad van de én nekem jóval kevesebb játékom volt és nem volt saját fürdőszobám és xpoxom és a szülim gépét használtam de teljesen igazad van nem kéne rá irigykedni de rosszuk esik hogy én nem kaptam meg ezeket a dolgokat eről álmondtam pici koromban
2011. júl. 29. 21:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!