Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Az egyik ismerősömnek a...

Réksp kérdése:

Az egyik ismerősömnek a gyereke ipodot {bocs h rosszul írtam le}akar vetetni és azt mondta létszi és megkapta. De megy3. -ba LOl. Engem egy kicsit szavar titeket is?

Figyelt kérdés
Most végezte el a 2-osztályt...de nagyon elvan kényezetve már vagy 10-szer volt külföldön és van már mindene xbox saját gép legalább 2000 játéka és egy saját füdője !én nem vok szegény de ehhez képest!!
2011. júl. 29. 21:04
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Ne legyél irigy. Mindig lesznek olyanok, akik gazdagabbak nálad. Ezt el kell fogadni.

Nem lesz az a gyerek rosszabb attól, ha xboxa van. De te sem leszel jobb a trágár beszédtől és a rossz helyesírástól! Foglalkozz inkább azzal, hogy lehetnél TE jobb ember, és ne irigykedj.

2011. júl. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Nézd, lehet, hogy az, Ő szülei tehetősebbek, azért kap meg mindent. Én is szerettem volna fiatalon sok mindent, hjajj, de még mennyire...De, sajnos nem sok mindent kaptam meg azokból, amikre vágytam. De, nem irigykedtem, mert azzal nem lesz nekem jobb. Ilyen világot élünk, hogy nem kaphatunk meg mindent, amit szeretnénk.
2011. júl. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
bocs de 14 vok
2011. júl. 29. 21:41
 14/19 anonim ***** válasza:
0%

Az en gyerekem 1,5 eves volt, mikor ipodot kapott. Rengeteget tanult a hasznos programokbol. Mar 2 evesen 2 nyelven siman elszamolt 10-ig es az egesz abc-t tudja, barmilyen szot lebetuz. Szoval nem hulyeseg meg elkenyeztetes, csak jol kell hasznalni. Hasznosabb is lehet, mint a TV peldaul.


Ha 10-szer volt kulfoldon a gyerek, gondolom, hogy nem egyedul ment, hanem a szulokkel, tehat a szulok nem exkluzive neki fizettek be az utazasra, csak ot is vittek magukkal. Nagyon helyes, lasson, tapasztaljon, amennyit csak lehet.

2011. júl. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:
nem úgy értettem a nekiugrást hogy pl. elkapod a nyakát és a földre tepered hanem hogy szól és te megveszed neki. de aztán leesett hogy nem is a te gyerekedről van szó, félreolvastam elnézést. :D
2011. júl. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Ha megtehetik, tegyék. Valószínű neked is meg lett volna mindened, ha olyan családba születsz. Nem a gyerek tehet erről, hogy megkapja, amit szeretne. Ha nem kényeztetik el és csinálnak belőle egy "Ki ha én nem" szülei pénzével felvágó majmot, akkor neki szerencséje volt. Csak azt tudom mondani, hogy saját sorsod kovácsa vagy;tegyél meg mindent, hogy neked is meglegyen, keress diákmunkát, tanulj, küzdj... Minden lehetőséged megvan.
2011. júl. 30. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
én sem kaptam meg mindent amit vártam kiskoromban! sőt! más meg megkapja, mert a szüleik megtehetik! akkor miért ne?? ennyi. ez nem az én dolgom!
2011. júl. 30. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:

A kérdező kommentje:

baszom szád te nyomorék te utolsó nem írigykedek csak kérdeztem valamit baszódná meg


és ezt egy 14 éves gyerek írta nekem :S a pofám leszakad.

2011. júl. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:

Én a "baszom a szádat..." kommenten akadtam ki. Szánalmas. Attól, hogy neked nem volt ez meg az, attól még nem kéne ilyen mocskosan beszélni, mert undorító.

Egyébként meg szerintem is el van kényeztetve a gyerek, majd ránő a szülei fejére, és akkor nézegethetnek. Neked meg javaslom, hogy ne foglalkozz vele.

Törődj inkább azzal, hogy megtanulj helyesen írni. Na meg persze normális, emberi stílusban, mert ez nem csak 14 éves korban gáz...


18/L

2011. aug. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!