Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Melyik? Skócia, USA, Amerika,...

Melyik? Skócia, USA, Amerika, Kanada, Anglia, Írország?

Figyelt kérdés
Mármint az ottani élet szempontjabol. :D megélhetőség, emberek..stb.
2011. júl. 31. 17:08
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

USA, Amerika? Az Magyarorszagon koznapi hasznalatban ugyanaz.


A megelhetes manapsag mindenhol nehezebb, mint 10-20 eve volt, de rajtad mulik, hogy mit ersz el. Szakma es szorgalom kell a sikerhez.


Anglia, Irorszag, Skocia azert "jobb", mert oda konnyu kijutni egy magyarnak. Manapsag az USA-ba lehetetlen kiveve, ha amerikai allampolgar hazastarsa vagy vagy 1:10000000000000-hoz a szerencsed es kisorsolnak a zoldkartya lotton. Kanadaba kepzett embereknek konnyebb kimenni, mint az USA-ba, de oda sem egy setagalopp.


Hogy az emberek milyenek? Minden ember mas, nem lehet univerzalis velemenyt alkotni roluk. Meg kell tapasztalni, aztan neked kell eldonteni, hogy tetszik-e vagy sem. Vannak, akik utaljak, masok szeretik. En azt gondolom, hogy rajtad mulik elsosorban, hogy mit hozol ki magadbol. Lehet nagyon jo eletet teremteni meg nagyon rosszat is.

2011. júl. 31. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ja, véletlen írtam usát meg amerikát is, mert siettem osztá meg nem figyeltem amit irtam. ĐE köszi a válaszod.
2011. aug. 1. 00:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!