Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Melyik a jobb? Maxima, Cosmopo...

Melyik a jobb? Maxima, Cosmopolitan, Bravo, Popcorn, Girl. Vagy mondjatok még :-)

Figyelt kérdés
2011. aug. 1. 10:03
 1/10 anonim ***** válasza:

Bravo, Popcorn, Girl


Ezek legalja tinilapok.


A másik kettő felnőttesebb, csak, ha 13-14 vagy lehet, hogy még nem értenéd.

2011. aug. 1. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
15 vagyok :) és Maximát már olvastam és tetszik, csak kíváncsi vagyok a véleményekre : D
2011. aug. 1. 10:26
 3/10 A kérdező kommentje:
meg a Cosmo.. az volt eddig :)
2011. aug. 1. 10:26
 4/10 anonim ***** válasza:

Szerintem az ilyen Maxima, Cosmo, Glamour meg hasonló lapok még nem neked szólnak, hanem felnőtt nőknek, akik pl. dolgoznak, vagy felsőoktatásban tanulnak. Egyszerűen nem a te jelenlegi életmódodhoz kapcsolódnak.

Az mondjuk tény, hogy a Bravo, Popcorn, meg ilyenek eléggé gagyik. Kár, hogy nincs színvonalas magazin tinik számára.

2011. aug. 1. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Kár, hogy nincs színvonalas magazin tinik számára.


Én 5-6 éve, amikor még ilyeneket olvasgattam, az IM nagyon jó és igényes lap volt, igaz, lehetett volna már akkor is kevesebb benne a bulvár. De jó, minőségi volt. Nem rég belenéztem egy mostani számba és teljesen megrökönyödtem, mekkora szemétrevaló valami lett belőle...


20l

2011. aug. 1. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
IM a legjobb ha csak olvasgatni akarsz. Én még Popcornt szoktam venni, a poszter miatt. De a Popcorn tele van hazugságokkal. A Girl-ben vannak jó ötletek azért szeretem. A Bravo-ról már leszoktam.
2011. aug. 1. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Hát, olyan 12-15 évesen az IM-et én is szerettem, a többihez képest magasan a legszínvonalasabb volt, na de ez akkor volt, most meg már 24 vagyok, így nem tudom, milyen lett azóta a magazin. Gondolom sokat változott azóta, hiszen már akkor is létezett, amikor anyukám volt tini, és akkor sem olyan volt, mint az én tinikoromban.


15 éves korom után inkább rockmagazinokat vettem, mert az a zenei stílus érdekelt, a tinisztárok, meg az ilyen szerelmi tanácsadások nem kötöttek le.

2011. aug. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én a Cosmo-t szeretem, de idősebb vagyok már nálad, 15 évesen szerintem se túl ideális még. (bár én is csak ritkán veszem ezt is)

Régen én is az IM-et szerettem, de már nem tudom milyen.

Azt javaslom, hogy nézd át ezeknek a magazinoknak a honlapját, mindegyiknél találhatsz részleteket az újságokból, átláthatóvá válik, hogy melyiknek milyen a stílusa, témái, az alapján pedig már könnyen dönthetsz :)

ha meg egyik se tetszik, neten találhatsz rengeteg lányoknak, tiniknek készült honlapot, ott is olvasgathatsz (bocsi, konkrét példát nem tudok, de régebben találtam sok ilyet, nem kellett túl sokáig keresni :) )

2011. aug. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha szereted a zúzós rockzenét, akkor Metal Hammer.


Ha szeretsz konzolos vagy számítógépes játékokkal játszani, akkor Gamestar. Bár azt már 3 éve nem olvastam, valamiért nem tetszett a félig új szerkesztőgárda stílusa. :S

2011. aug. 2. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszi a válaszotokat!
2011. aug. 9. 17:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!