Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek is jobb egy...

Szerintetek is jobb egy intelligens ellenség, mint egy hülye barát?

Figyelt kérdés
Főleg ha a kikéred szerelmi problémák terén a "barát" véleményét,az meg olyanokat mond neked,hogy úgy se találsz a kiszemeltednél jobbat."Remélem továbbra is jó barátok maradunk!Kedvellek és nem szeretnék rosszban lenni veled!"
2011. okt. 1. 23:18
 1/9 anonim válasza:
95%
Én az intelligens barátra és a hülye ellenségre szavazok....
2011. okt. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
50%
szerintem inkább hülye szépség mint intelligens rondaság
2011. okt. 1. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem nem tudom.
2011. okt. 2. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
89%

Nekem az intelligens elennség a kihívás..mondjuk mert én kifejezetten szeretek versenyezni azon h ki a jobb stb.

A hülye barát=kolonc a nyakamon

2011. okt. 2. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
90%

Oscar Wilde is alkotott véleményt a témában:

“I choose my friends for their good looks, my acquaintances for their good characters, and my enemies for their good intellects. A man cannot be too careful in the choice of his enemies. I have not one who is a fool. They are all men of some intellectual power, and consequently they all appreciate me.”


Ostoba barátokkal semmire sem mész. Sose keresd nálad alacsonyabb intellektuális szinten mozgó emberek társaságát, mert utána már ők fogják a tiédet. True story.

2011. okt. 2. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
79%
Szar mindkettő. A hülye barát unalmas mindenre rábolintó zsebmajom, az intelligens ellenfél meg az amire manapság azt a divat kifejezést használják hogy : TRoll. Szereti húzni az ellenérdekű fél agyát, idegesítő, és eléggé észen kell járni vele,hogy hogy válaszolsz meg neki, mert keresztbe lenyelhet akár.
2012. júl. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
2. válaszolónak: akár fiú vagy akár lány egy mondás: "Olyan lányt válassz akinek esze is van, mert p*nája mindnek van" ;)
2016. máj. 24. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

7 Már az se biztos nő, ffi, egyéb már 3 kategória van tehát nem 100% hogy mi van lent.

Ahogy mondani szokás lehet töke van a menyasszonynak! Oszt meglepőcc!!!

márc. 10. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Egyébként detto.

Ha jót akar és hülye akkor nem tud segíteni, ha meg okos de rosszat akar, akkor meg nem fog segíteni, max. apróságokban, hogy megtévesszen,de mivel ismerem az ilyen trükköket mióta az eszemet tudom ezért a megtévesztés kizárt mert nem bízok de eljátszhatom brahiból, nem fogja észrevenni a különbséget arra mérget vehet😁😁😁!!!

márc. 10. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!