Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ak iközösítetteket meg is...

Ak iközösítetteket meg is verik egyszer?

Figyelt kérdés
Ez mennyire igaz kinél jött be mert engem még nem bántottak így igazából kívülálló vagyok.
2011. aug. 1. 13:26
 1/7 A kérdező kommentje:
bocs siettem :A kiközösítetteket meg is verik egyszer?
2011. aug. 1. 13:27
 2/7 anonim ***** válasza:

nem biztos. húzd meg magad és ne szólj be senkinek, szerintem akkor nem lehet baj :3

én ugyan nem vagyok kiközösített, de nincsenek is barátaim az osztályban, de csendben vagyok és nem érdekel ha kinevetnek stb. és így békén hagynak :3

2011. aug. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
én pontosan h meghúzom magam és még néha beszélgetni is tudok egyesekkel senkinek nem szólok be max ha megvédem magam pl a fiúk baromkodásaikor de ők nem veszik azt komolyan.
2011. aug. 1. 13:38
 4/7 A kérdező kommentje:
a többiek meg békénhagynak.
2011. aug. 1. 13:39
 5/7 anonim ***** válasza:

Én ki voltam közösítve (egy-két barátom volt, akik nem álltak ki mellettem), az összes balhésgyereknek beszóltam és sose vertek meg. Habár halálra csúfoltak és ott szemétkedtek, ahol tudtak, fizikai síkra soha nem ment a dolog. Mondjuk megvan a magamhoz való eszem, hogy elkerüljem a súlyosabb bajt, van egy gázspraym és féltek a szüleimtől is:D


Pusztán attól, hogy kívülálló vagy (ami (szerintem) nem ugyanaz, mintha ki lennél közösítve), nem fognak rád szállni, lehet, hogy csak békénhagynak. Ha ki vagy közösítve és valami bajuk is van veled, az már gázosabb.

2011. aug. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
kiközösített voltam sőt vagyok csak már békénhagynak kivéve a osztályba járó 8 fiú közül párat v mindet.Ők szoktak hülyeségekkel szivatni de vissza is szólok és/vagy lesz@rom meg néha egy-két lány és van bajuk velem h kilógok az osztályból nem nyitok feléjük ami fölösleges lenne csak okot adna a szivatásra és a nyomot meg nem tudnám eltüntetni most kom.azért nyissak feléjük h folyton a "szájukon" legyek jobb meghúzni magam.Főleg h már csak két évem van hátra.Egyébként 17/l vagyok és gimis.
2011. aug. 1. 14:17
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem pont sikerült olyan közösséget kifogni, amelyik tolerálta, hogy nem nagyon nyitok feléjük, meg hogy nem tudok kommunikálni. Ahol meg nem fogadják el, ott akármi előfordulhat. "Elitebb" gimnáziumokban szerintem nem kell tettlegességtől tartani, szakmunkásképzőkben viszont el tudom képzelni.
2011. aug. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!