Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek mondjam meg a...

Szerintetek mondjam meg a véleményem vagy maradjak csöndben?

Figyelt kérdés

Időszakos munkám van, 1hónapig tartana, de különböző elfoglaltság miatt csak 2 hetet dolgozok. A kolléganőm holnap le akarja szedni a fejmet, hogy mégis milyen alapon dolgozom én ott, és hogy miért a főnökkel (!) és nem vele (?) intéztem a munkát. Állítása szerint már 8 éve ő csinálja a dolgot (ami csak azért sántít mert 4 évig minden évben ott voltam és csak az utolsó évben csatlakozott hozzánk, én az elmúlt 3 évben kiestem, most megyek újra) és neki kellett volna szólnom. Azzal indokolja a dühét, hogy én minősíthetetlenül beszéltem vele telefonon, ami így zajott:

-XY vagyok Zről és azt akarom mondani hogy jöv7en nem kell jönnöd?

-Hello... (gondolkodás hogy ki is ő mert nem ugrik be). Gond van én a főnökkel úgy beszéltem meg hogy megyek mert...stb stb....utána: Elnézést a tegezésért, hirtelen nem ugrott be kivel is beszélek.

Ez volt a minősíthetetlen telefonbeszélgetés...

Azzal jön, hogy nem érti én miért megyek dolgozni, mikor sok pénzem van ( a szüleimnek, de nem nekem) és külfödre járok. (khm...kinek mi köze hozzá, nem aggatom tele a közösségi oldalakat külföldi képekkel. 1 van kint, amikor álmaim helyén jártam.) Szóval holnap azt tervezi, hogy lekiabálja a fejem. Szerintetek védekezzek és mondjam el a véleményem vagy szarjak rá és hagyjam a francba?


2011. aug. 1. 17:33
 1/10 anonim ***** válasza:
Szarj rá, amikor a munkahelyemen elkezdtem dolgozni, mondták, hogy amíg tanulok és nem tudok vendéget megcsinálni, csak x fizetést tudnak adni. Mondtam, hogy nem baj, a családom tud anyagilag támogatni. Erre a kolléganőm állandóan azzal jött, hogy én a kis milliomos. Állandóan alám akart tenni, én nem vettem fel a kesztyűt. Odáig fajult, hogy már a főnöknek is feltűnt, és ő lett megfenyegetve, hogy ki lesz rúgva, akkor végre leállt.
2011. aug. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hagyd irigy ,rosszindulatú nő,sok az ilyen sajnos.
2011. aug. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
És nem tudok vendéget megcsinálni,ez mit takar?LOL.
2011. aug. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem zavaros a történeted és értelmezhetetlen. Annyit vettem ki belőle, hogy jogtalanul lekiabál holnap, ha minden igaz. Nos, akkor ne hagyd magad és állj a sarkadra!
2011. aug. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
3 éve már volt egy ilyen balhé...akkor a hátam mögött nyomta a sódert, hogy én folyton kések (én nyitottam az irodát, mert nálam van a kulcs) és hamarabb elmentem (én zártam, tehát ha utánam valaki bent maradt az vicces). Akkor a főnök kicsit kiakadt és kiabált velem, de miután páran mellém álltak és a papírok is amit megfejeltem bizonyították az igazam, elmúlt a vihar. Viszont most...megint a hátam mögött kezdődik. Az a szerencse, hogy van olyan rendes ismerős aki előre szólt, hogy ne érjen meglepetésként az újabb utálat hullám.
2011. aug. 1. 17:47
 6/10 anonim ***** válasza:
75%
vendége a fodrásznak is lehet, nem kell rögtön a másik verzióra gondolni
2011. aug. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem is ara gondoltam,csak a megcsinálni szó,fura volt első olvasatra.
2011. aug. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

bocs, ha zavaros, próbáltam érhetően írni.

Lényeg: azért akadt ki, mert 1. nem vele beszéltem meg, hogy megyek dolgozni, hanem a főnökkel.

2. milen alapon megyek ha a szüleimnek van pénze, nem vagyok rászorulva és így az ő ismerőse nem tud jönni dolgozni. Vagyis jön az a szerencsétlen, de engem vált, tehát 2 hetet fog dolgozni fél fizetésért ahogy én is. És ez bántja, hogy én állítólag tőle veszem el a pénzt.

2011. aug. 1. 17:50
 9/10 anonim ***** válasza:
Igen fodrász vagyok.
2011. aug. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha mást csinálnék mit kéne tanulnom?
2011. aug. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!