Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi szerintetek a legrosszabb...

Mi szerintetek a legrosszabb tulajdonsága ennek az oldalnak? (én véleményem lent)

Figyelt kérdés

Szerintem az, hogy minden buta elbutíthat egy pár embert, aki komolyan veszi az úgynevezett "véleményét". Nem a poén írásokról beszélek...hanem a komolyokról. Például most "kérdezte" valaki (bár kérdés nem volt, csak annak álcázta, mert közlési kényszere van, és így kiadhatta magából), hogy a tapasztalatszerzés nem is egy hasznos dolog, hanem valójában butít...az ilyeneket ip alapján kéne bannolni örökre. Ne gyertek nekem a szabad vélemény nyilvánítással...szerintem ennek az oldalnak az a lényege, hogy aki akar választ kapjon a konkrét kérdésére...ne az, hogy habzó szájjal mondja mindenki a saját hülyeségét, és netalán még be is marják egymást, illetve az, hogy tanulni lehessen. Ha valaki úgy ír le valamit, hogy "szerintem", és nem az, hogy "de ez az igazság", aztán ha valaki ellenérvel, és nem ugatja le, akkor lenne értelme az egésznek.

Maradok tisztelettel, Cas


2011. jún. 20. 21:40
 1/6 anonim ***** válasza:

Ertem, hogy mire gondolsz, de az emberek tudjak, hogy szelektiven kell kezelni ezeket a dolgokat. A "szerintem" mindig ott van, hisz mind szubjektiv velemeny. Sokszor ugy van az ember, hogy azt tartja csak igazsagnak, ami szerinte ugy van. Rossz, de emberi tulajdonsag ez.


Szerintem az oldallal csak annyi gond van, hogy bizonyos temakat csak x korosztaly latogat. Pl. az egyeb kerdeseket. Es ott van az onismereti kategoria, ami a humor mellett elegge rossz parositas. Igy alt. nem szuletnek normalis valaszok. Tehat nem artana bizonyos alkategoriakat atcsoportositani mashova, illetve lehetne egy nev kategoria vegre, mert annyi keresztnevvel kapcsolatos kerdes van. Miert nem lehet letrehozni a gyerekvallalas kategorian belul egy babanevek kategoriat, hogy ne a csaladi kapcsolatok rovatot arasszak el?

2011. jún. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Sztem akit itt el lehet butítani, azt az oldal nem létezése esetén elbutítaná valami más, uh nekik tök mind1


A "konkrét kérdésre konkrét szubjektív válasszal" pedig az a probléma, h van egy csomó olyan téma itt gyk-n amiben senki vagy nagyon kevesen tudnak elvonatkoztatni a saját véleményüktől, és pl egy nagyon keresztény\ateista\ilyenolyanpolitikaibeálítottságú valaki nem fogja azt mondani, h "sztem ez meg ez, így vagy úgy van" hanem tényként kezeli a nézeteit


Végülis sztem semmi baj ezzel az oldallal, az emberekkel van baj...

2011. jún. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Értem mire gondoltok. De pont erről beszélek...nem minden szubjektív, csak sokan annak gondolják, így erre hivatkozva habzik a szájuk...ha eldobnák az egójukat, rájönnének mekkora hülyeséget mondanak. Például ez is tény...nem vélemény...ezt el kell fogadni és kész. Sok dolog alátámasztja.

Maradok tisztelettel, Cas

2011. jún. 20. 22:46
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha pszichológiát, vagy szociológiát tanulnék, akkor erről az oldalról írnám a szakdolgozatot. Szerintem igen tanulságos tud lenni, ha megfigyeled az emberek viselkedését különféle témakörökben. Többiek után menés, klikkesedés, ugyanazoknak a válaszoknak az ismételgetése ész és érvek nélkül, az éppen "divatos" kérdések legkülönféle módokon való feltevése, az érvek helyetti személyeskedés, a vágy a megerősítésre a többiektől. Sorolhatnám még egy darabig.

A legjobb, amit tehetsz a saját lelkibékéd érdekében hogy nem veszed magadra a kérdezők/válaszolók ostobaságait és nem törődsz a pontozással.

2011. jún. 21. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez nem az oldal hibája, szerintem.:) Mi oldódna meg azzal, ha bannolnák? Lehet, hogy amellett a hülye kérdése/válasza mellett más témában hasznos válaszokat ad. Amúgy belinkelnéd azt a kérdést? A hülyeség effajta megnyilvánulásával még nem találkoztam:D
2011. jún. 27. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
2011. jún. 27. 13:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!