Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Melyik voltál ált/közép/egyete...

Melyik voltál ált/közép/egyetem/fősuliban?

Figyelt kérdés
kiközösített v kívülálló,akinek sok haverja van és népszerű,átlagos csak egy-két barát,nemet és kort is légyszi
2011. aug. 1. 19:31
 1/8 anonim ***** válasza:

Sok barátom volt mindig is. Most egyetemen is így van, egyszer sem vesztem össze senkivel, de a népszerűt nem tudom hogy érted.

22/N

2011. aug. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
és találd ki h én melyik vagyok ha ilyet kérdezek csak játékból.
2011. aug. 1. 19:40
 3/8 anonim ***** válasza:

Népszerű kivülálló akinek vannak haverjai, akikkel a népszerűeket szivatták. Komolyan ez volt.

23F

2011. aug. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kívülálló, akinek csak azért volt pár haverja, mert mások közeledtek felé.
2011. aug. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 habibi ***** válasza:

általánosban népszerű sok baráttal, középben(bár én gimibe jártam) ott átlagos voltam kevés, de annál megbízhatóbb baráttal, egyetemen kívülálló 1 álbaráttal, aki aztán kihasznált.

19/L

2011. aug. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

mindig hangosabban kezdtem a sulit, aztán visszahúzódtam. nem való az nekem, rájöttem. ahogy változtak az iskolák egyre kevesebb barátom lett. most a fűsuliról nincs is.

20L

2011. aug. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

átlagos, de közelebb a kívülállóhoz, mint a népszerűhöz.

20/L

2011. aug. 1. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Általános: első négy évben minden oké, népszerű, nyílt, barátkozós voltam. Ötödik osztálytól új suliba mentem, új környezet, csak 4-5 ember jött a régi suliból velem. Az új emberekkel nehezen találtam meg a hangot. Itt már inkább kitaszított lettem az évfolyamtársak által, de az osztályomban még szerencsére elfogadtak.


Középiskola: Kívülálló, de talán kiközösített is (van 1 kis különbség), félig saját elhatározásom miatt. Úgy gondolom, sokszor jobb inkább egyedül állni a folyosón, mint hogy jópofizzak, inkább van 2-3 ember akivel beszélek, de a felületes álbarátok nem érdekelnek. /Meglepő negatív emberi tapasztalatokat szereztem itt/, emiatt ha barátkoztam is, csak úgy, hogy valaki odajött hozzám, én nem mentem senkihez.


Egyetem: Ha így fojtatódik, csak még rosszabb lesz. Nem vagyok hajlandó olyanokkal kommunkálni, akiknek a szemében látom az ellenséges pillantást, az érdeket. még 1 hónap, és kiderül.


Mindez történt úgy, hogy végig éltanuló voltam, vagyok.

2011. aug. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!