Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A leges legjobb barátnőm...

A leges legjobb barátnőm holnap reggel utazik Németországba, oda költözik, már most hiányzik, sírok/sírunk, mit tegyek?

Figyelt kérdés
hogyan javíthatok ezen a dolgon?nagyon rossz=(
2011. aug. 1. 21:32
 1/6 anonim válasza:
nem akarok izé lenni, de szerintem próbáld meg elfelejteni. Tudom, hogy ilyenkor nagyon nehéz, de ha nem tudjátok folyton tartani a kapcsolatot, ennek a barátságnak nincs jövője. Egy új barátnővel léphetsz túl a legkönnyebben, aki meghallgat, és próbálja pótolni őt. Szerintem ezt a barátnőd is meg fogja érteni, hiszen neki is lesznek biztosan új barátai. Próbáld meg elérni néhány osztálytársadat, vagy egy másik barátnődet, hogy mostantól ő legyen a legjobb. Ha elmeséled neki ezt, és megért, együttérez, akkor ő tökéletes új barátnő lesz. És nagyon sajnálom! :((
2011. aug. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

a legeslegjobb barátnő nem költözik másik országba ha te nem mész vele...

az embereknek mindig is többet ért a pénz mint a kapcsolat

2011. aug. 2. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

első válaszoló:közönöm szépen,csak az a baj,hogy most ballagtam el..nehéz minden.új osztály.... stb

2.: mégis mit tudna ellenkezni 16 évesen amikor az egész család elutazott?????

2011. aug. 2. 10:19
 4/6 anonim ***** válasza:

A 2. válaszolónak sajnos kicsi igaza van... Az ilyen családokat rühellem, akik csak úgy hipp-hopp kiköltöznek az országból, leszarva, hogy a gyerek mit érez. Na mindegy, nem is ez a lényeg.

Nem nagyon tudsz javítani a dolgon. Örökre biztos nem fog kint maradni, ha fontos vagy neki, még visszatér. Nekem is kiment tavaly nyáron a legjobb barátom (aki mellesleg 19 éves volt, de az anyja magával ráncigálta, hogy az új férjecskéje mellett ne maradjon egyededül, persze ezt nem mondta ki), de idén nyárra visszajött, jövőre meg hazaköltözik, mert utál ott lenni.

2011. aug. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

2. vagyok


sajnos ha meg se próbálja, akkor megint nem igazi barát. miért? mit tud tenni valaki, akit meg akarnak erőszakolni? foggal körömmel tiltakozik. ilyen egyszerű.

csak a barátság általában nem a hűségről szól, hanem az unaloműzésről. avagy az nem is barátság.


ott a példa az utánalévőnél

eleve aki hagyja hogy a a szülei irányítsák az egész életét, az bolond ember. nem igaz, hogy nem lehetett volna megoldani a dolgot, mert ha valaki nagyon akar valamit, azt eléri. ez az érzések próbája. itt nem ment át a teszten.

2011. aug. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Azt le sem írta miért kell kiköltözniük? Lehet hogy nincs más megoldás. Ennyi idősen még ne nagyon akarja eldönteni, hogy marad. Ja és nem a középkorban élünk hogy 700 - 1000 km gondot okozzon.Telefon internet stb.
2016. dec. 12. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!