Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » HA valaki Nem akar beszélgetni...

HA valaki Nem akar beszélgetni, Mi a Csodának mászik fel msn re, és elérhető álapotban?

Figyelt kérdés

Ez már egy ideje foglalkoztat!1-2 Ismerősöm akikkel nagyon jóban vagyunk! Felmászik Msnre, néha meg amikor rá írok most nincs kedve beszélgetni senkivel a válasz! Máskor meg Órákat dumálunk mind msn en, és személyesen.

Na enenk mi az oka?


2011. aug. 2. 13:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem veled akar beszélgetni. Csak ezt nem írja le neked.

Ha az a szar automatikusan indul a Windows-al együtt (után), akkor meg nincs eszében a dolog. Esetleg nem ő használta korábban a gépet.

2011. aug. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Engem az foglalkoztatott, hogy felmásznak msn-re és akkor kiírják, hogy 'Tanul! Ne zavard.'

Vagy amikor beszélgettem valakivel és aztán írta, hogy pill én meg ott várok, hogy mi van akkor majd írtam neki.. kb 1 óra múlva kérdeztem tőle, hogy mit csinál? Erre azt írja, tanul.-.- Hát, kösz. Nem baj, vannak ilyen ritka hül.yék.

2011. aug. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez úgy működik, hogy kiírnak valami okot amiért ne írjon rájuk akárki. Aztán akikkel szeretnének beszélni azzal beszélgetnek. Én is ezt csinálom. Felmegyek és "Nincs gépnél" állapotban vagyok végig, vagy "Elfoglaltba" h kiszűrhessem kinek akarok visszaírni.
2011. aug. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is sokszor voltam úgy régen, hogy kiírtam, hogy tanulok, és ne zavarjon senki, mert tényleg így is volt, csak be volt kapcsolva, hogy az az egy ember, akire várok, lássam ha belép(mert távkapcsolatban voltunk a szerelmemmel).

Amúgy meg az az oka, amit a többiek is írtak, lehet hogy éppen nincs kedve veled beszélni, vagy tényleg csak be van kapcsolva és kész automatikusan.

2011. aug. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!