Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Merjek vele tovább is beszélge...

Merjek vele tovább is beszélgetni? Ez beteg?

Figyelt kérdés

Úgy kezdődött, hogy bejelölt egy srác a facebookon. 19 éves, amerikai, New Yorkban lakik. Azóta beszélgettünk (angolul).

Nagyon jófej, kedves, mindenféléről lehet vele beszélgetni. Tegnap a "nagy álmainkról" beszélgettünk épp. Ő azt mondta, hogy neki az egyik a mennybe kerülni, a másikat pedig nem akarja elmondani, mert megijednék. végül elmondta. A 2. legnagyobb álma megölni egy embert. Erről egy kicsit tovább kérdezgettem, és mint kiderült, kíváncsiságból.

Eddig tök normális volt a srác. Most meg ez... És megkérdeztem, hogy másnak is elmondta-e már ezt. Nem, csak nekem. És nem tudja, hogy miért pont nekem, aki több mint 10 óra repülőútra lakik tőle és még nem is ismer rendesen.

Persze, általában mindenkiben benne van egy picit a kíváncsiság ilyen téren. Na de ennyire?

Nem félek tőle, tudom, hogy soha az életben nem találkozunk, de nem tudom, hogy kéne-e vele tovább beszélgetnem. (100, hogy amerikai, úgy is beszél, meg most is alszik ((hajnali 4 van náluk)))

Bocsi, hogy hosszú lett :S


2011. szept. 10. 10:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem kiprobalta rajtad a "shock factor"t. Arctalanul, Neten konnyu minden hulyeseget osszehozni, sokkolni az embereket.

VAgy belemez, es Te is visszirsz amit fel tudsz almodni, egymast pipaljatok a kepzelodesben, vagy ha tenyleg zavar hulyesege, nem irsz neki tobbet.

2011. szept. 10. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem nem beteg. Az embernek vannak furcsa vágyai. Nem mind olyan, amit valóban meg is szeretne élni, csak van benne némi kíváncsiság dolgok iránt. Pl engem nagyon izgat a BDSM téma, de életemben nem mennék bele egyik oldalról sem. Arra is kíváncsi lennék, hogy ha olyan helyzetbe kerülnék, mint pl sokan a Holocaust idején - én áruló lennék, vagy inkább bújtatnám az embereket.

Épp azért neked mondta el, mert te távol vagy és tulajdonképpen nem ismeritek egymást. Egy közeli barátnak elmondva az valószínűleg elfordulna tőle.

2011. szept. 10. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
44%
Éretlen gondolkodásra vall, nincs benne empátia vagy hiányzik az erkölcsi érzék.Semmit nem veszítesz azzal ha nem beszélgetsz tovább egy amerikaival akitől a fél világ és az óceán választ el.
2011. szept. 10. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
50%
Én TUTI nem beszélnék vele többet egy szót sem. Lehet itt elemezgetni, hogy jaj, nem úgy van az, ahogy mondja, mert sokkterápia, meg blabla, de mi van, ha látens gyilkos, csak mivel az agyonanalizált világunkban senki sem hisz neki, ezért majd egyszer megteszi? Hisz ő szólt előre? Nekem ebből 1 % kockázat sem kellene! Nem azért, hogy Magyarországról engem ölne meg, hanem a tudat, hogy ez az ember akár ölni is képes lehet... ki tudja, lehet, hogy képes lehet. Szóval nem, köszönöm. Az analízist meg meghagyom azoknak, akik nagyon ráérnek erre.
2011. szept. 10. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem kamu az egész,és ahogy mondtad nem találkoztok.Kezdj el szórakozni vele,vagy vedd semmisnek eszt a mondatát.Én meg szívatnám, eljátszanám a síhó pata szerepét,egy kis hasított személyiségek meg spékizve.
2011. szept. 10. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
76%

Az almairol beszelgetett, tehat a szamodra talan nem veszelyes...

Londonban tortent hasonlo, hogy egy fiu megolte a sajat szuleit, mert kivancsi volt, es nem akart mast megbantani, a szulei viszont annyira szerettek Ot, hogy tudja azt, hogy nem haragszanak RA ezert!

Az anyjanak a fejet levagta, azt a TV tetejere tette, aztan a papat felkeltette,mivel az elaludt a TV nezes kozben, tehat felebresztette, de mire megijedt a latvanytol, mert felis metszette a fia a belsejet, aztan elment.

A rendorsegnek ezt a magyarazatot adta, hogy ezert tette, mivel kiakarta probalni, ez egy regi alma volt...egyeduli gyermek volt, es normalis csaladi korolmenyei is voltak. Egy elkepzelt alom, amivel eljatszadozott...a gondolatoknak van teremto ereje!

2011. szept. 10. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
89%

szerintem nem beteg

bennem is felmerült már ilyesmi ...

bár olyankor mindig eszembe jutott hogy egy ártatlan embert csak nem ölhetek meg,főleg egy fiatalt,aki előtt ott az egész élet.

ráadásul lehet hogy családja van,ők mit kezdenének nélküle?

szerintem beszélgess vele nyugodtan

ha már ilyeneket elmond neked,nem kicsit lenne pofátlanság,ha csak úgy letiltod ..

végülis megbízott benned

2011. szept. 10. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
62%
Beteg pszichopaták álma ez! Egészséges embernek a gyomra forog ettől és visítva menekül az ilyen beszélgetés elöl is! Ez nem normális! Nehogy együtt szövögessétek ezt az álmát, mert egyszer megteszi a beteg f*sz!
2011. szept. 10. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
44%

11:04 vagyok

az előttem lévő 11:04 után mégis azt mondom hogy lehet hogy beteg :S

2011. szept. 10. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
65%

Almodozik, valamire vagyik, es elkepzelheto, hogy valora fogja valtani az almait...de ezt nem tudni!

Nem beteg! Ha beteges lenne ez az alma, akkor nem felne, es megtenne azt, akar naponta is.

Sorozatgyilkosok pl.

2011. szept. 10. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!