Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Van aki tudatosan alkalmazza...

Van aki tudatosan alkalmazza a "vonzás törvényét" és bevált neki? Sikertörténetekre lennék kíváncsi!

Figyelt kérdés
2009. ápr. 8. 16:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Igyekszem. Szerintem nemcsak a hasonlókat vonzzuk be, hanem kapunk "feladatokat" is az élettől, így bevonzhatunk olyant is, akit aztán a vonzás törvényét vizsgálva nem értjük, miért.

Bocsi, hogy nem sikertörténetet írtam.

Kíváncsian várom a többieket!

2009. ápr. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
én úgy tudom, nem csak személyeket tudunk bevonzani, hanem bármit...sikert, pénzt, egészséget, stb...ezért lennék kíváncsi rá, működik e, ugyanis nagy szükségem lenne rá, hogy egészségesebb lehessek és hogy végre elkezdhessük a közös,szülőktől külön életünket a párommal(aminek egyenlőre pénzügyi akadályai vannak)
2009. ápr. 8. 17:04
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

sok ilyet látok. Pontosabban mindenki bevonz valamit, Te is. amit sokat mondogatsz magadban. Csak esetleg valaki tudattalanul nem épp azt amit kellene.

ennek a negatív vonzásnak a megfelelője a "ne fesd az ördögöt a falra mert megjelenik."

A pozitívnak meg a "Segíts magadon Isten is megsegít"

Sőt, a "Kutya is a dombra szrik" is.

2009. ápr. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Esettanulmányok.hu, agykontrollosok oldalán olvashatsz ilyesmikről, vannak sikerek is. Most eszembe jutott, hogy agyk.tanfolyamon mondták, hogy aki sokszor elmondta, "beleőszülök", állítólag egyre nagyobb ütemben kezdtek megjelenni az ősz hajszálak. Ilyen szójárásokra még számtalan példa van.

Németül gyakran használt az "Isten áldjon" köszönés, biztos annak is van hatása!

2009. ápr. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

1.+ 3. ismét:

Ja, és aki a szemét akarta megjavítani, gyakran mondogatta, hogy "elhagyom a szemüvegem", míg végül tényleg elhagyta.

2009. ápr. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

:) Emlékszem, Domján Laci a tanfolyamon említette, hogy egy fickónak az volt a szójárása, hogy ááá, besz..ok! és az illető a tanfolyamon jött rá, hogy talán ettől van szinte állandó hasmenése :) Szép lassan leszokott róla...


Viccen kívül pedig: nálam többször is bejött már ez, bár még a könyv olvasása előtt. Rengetegszer tapasztaltam, hogyha valamit eleve úgy képzelek el, mintha már megtörtént volna, átélem és "belülről" megvizsgálom a szituációt, hogy az mennyire jó nekem és a "résztvevőknek", akkor az rövid időn belül szinte pontosan úgy meg is történt. (Ez csak leírva ilyen fura, talán jobb megfogalmazás a "beleélem magam") Volt olyan, hogy megálmodtam egy kapcsolatot. Ez valahogy úgy történt, hogy este, amikor lefeküdtem, motoszkált bennem valamiféle érzés, és kértem rá álmot, mert nagyon klassz színes álmaim szoktak lenni, amikben általában megoldódnak a dolgok, persze reggel marhára nem értem, hogy az a megoldás nekem ott miért volt jó, de a jó érzés energiája megmarad sokáig. Szóval akkoriban nagyon rossz lelki állapotban voltam, elhanyagolt a párom (elég sokat ivott, közben meg egyfolytában azon járt az esze, hogy mivel lehetne minél több pénzt keresni, és így még egy jó beszélgetésre sem jutott ideje, aminek nem a pénz a témája), úgy éreztem, nem tudom én sem kiadni magamból a jót, mert nincs kinek. Ezen szerettem volna változtatni. Annyit szerettem volna csak, ha valakinek szüksége van arra, amit nyújtani tudok, akit szeretgetni lehet. Erre jött az álom, amiben együtt voltam valakivel, pontosan így, szeretett, figyelt rám és nagyon hálás volt azért, amit én adtam neki. Az illetőre egyébként sosem gondoltam úgy, mint aki potenciális társam lehetne, úgyhogy jelképesnek vettem a dolgot, de nagyon jól éreztem magam másnap. Jó kedvem volt, éreztem, hogy ez az érzés létezik valahol... 1 hét múlva szerelembe estünk ezzel a fiúval... Sok mindent változtatott ez az életemen, olyan módon, ahogy szerettem volna. ("Hivatalosan" sosem voltunk együtt.)

Működött ez a dolog, tanulási téren, családi dolgokban, baba várásban, lakásszerzésben is.

Ez utóbbi lehet esetleg neked érdekes... attól függetlenül, hogy pénzünk még nem volt rá, megnéztem egy lakást. A kolléganőm cipelt el a közvetítőhöz, akit ő ismert. Ajánlott egy lakást, ami paraméterei szerint nem igazán felelt meg annak, amit én képzeltem... aztán a nő hívta is a tulajt, közel volt a lakás, és már csak azt vettem észre, hogy nézek is ki az ablakán... Azonnal beleszerettem és éreztem, hogy tudnék itt élni. Onnantól másra sem tudtam gondolni. Elképzeltem magam, amint locsolom a virágokat az erkélyen, ahogy felmosom a konyhát, ahogy fürdök a kádban, tornázom a nappaliban, sütit sütök, szóval rengeteg szituációban. Ez persze nem ilyen előírásszerű dolog volt, hanem amolyan ábrándozós dolog. Minden olyat kipróbáltam, amit szeretek csinálni és egyre jobban azt éreztem, hogy igen, ez a lakás lehet ennek színtere. Közben rengeteget imádkoztam, a magam módján, elmondtam az égieknek, hogy ezt nagyon szeretném, segítsenek a megvalósításban... több ezerszer szerintem, bár tudom, hogy Ők elsőre értették, mit szeretnék :) De nekem is el kellett hinnem, hogy lehetséges.. és szép lassan kezdtek úgy alakulni a dolgok, hogy lehetségessé vált anyagilag is a dolog. 13 éve élek itt, a mai napig nagyon szeretem ezt a helyet.

2009. ápr. 10. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!