Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért gondolják úgy az emberek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolják úgy az emberek, hogy ha egy párkapcsolatban a jól bevált dolgokon nem változtatnak, akkor szükségszerű az "ellaposodás" meg rettegnek a "szürke hétköznapok" mumusától?

Figyelt kérdés
Szerintem se jó mindent mindig ugyanúgy csinálni, de azért a párkapcsolat alapvetően szóljon arról, hogy szeretjük egymást, és ne arról, hogy kalandfilm az élet...
2011. okt. 9. 19:25
 1/6 Walk With Me ***** válasza:
Két emberről szól, akik boldogok együtt. Én sem értem mit kell izélni ezen az ellaposodáson.
2011. okt. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem. Ez úgy működik, h ha már eszébe jut vkinek kapcsolaton belül az ellaposodás, akkor neki már laposodik.
2011. okt. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ezt én sem értem, miért kell óvva inteni minden embert a kapcsolat ellaposodásától: menjetek ide oda dugjatok itt meg ott...

Én 4 éve vagyok együtt a párommal, állandóan szinte ugyan azt csináljuk, képzeljétek bulizni se járunk, mert nem szeretjük a mai "bulikat" ahol minden tini részegen drogosan fetreng (tisztelet a kivételnek!), mi az a dvdzés közben összebújós pár vagyunk. De, ezek ellenére 4 éve szeretem, a mai napig ki merem mondani, hogy szerelmes vagyok belé mindenféle túlzás nélkül. Úgy szeretem mint az elején, csak már nem repkednek a hasamban pillangók:)

Szerintem akik ennyire félnek a kapcsolat ellaposodásától, az már beteges...hagyni kell had menjen minden úgy ahogy akar, aztán ha baj van akkor kell cselekedni nem évekkel előtte.


22N

2011. okt. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

"Nem. Ez úgy működik, h ha már eszébe jut vkinek kapcsolaton belül az ellaposodás, akkor neki már laposodik."


Úgy érted: valójában akkor is ez lenne, ha 100 % változatosság lenne?

2011. okt. 9. 19:40
 5/6 anonim ***** válasza:

embere válogatja. én megrögzötten szeretem a "napi rutin"-t, szeretem a monoton dolgokat, imádom a napirendet!

persze szabadidős programban jöhet a kaland, de alapvetően hülyeségnek tartom ezt az ellaposodás dolgot. ha az embernek van életcélja és tesz is érte, valamint hobbija és párkapcsolata akkor szerintem ez tökéletesen kitölti az összes idejét, sőt 24 óra helyett a 30 is kevés lenne...

2011. okt. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én is ilyen vagyok! :)
2011. okt. 10. 15:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!