Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit csinálnátok ha megnyernéte...

Josek kérdése:

Mit csinálnátok ha megnyernétek a lottó 5-öst? Mi lenne az elsö gondolatotok? Hogy ünnepelnétek? Van valaki aki már nyert nagyobb összeget bármi szerencse játékon?

Figyelt kérdés
2011. aug. 3. 06:47
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Én nem nyertem, de ha megnyerném, elsőnek is kifizetném nővéreim és anyuék hitelét, plusz adnék nekik pénzt, elmennénk a vőlegényemmel nyaralni, vennénk egy házat, bebútoroznánk, raknánk a bankba is egy csomót, hagy kamatozzon, meg már babát szeretnénk ezért még jobban felkészülnénk rá, elmennénk Erdélybe is, mert már régóta szeretnénk!!!
2011. aug. 3. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Első körben kifizetnénk az összes hitelünket, aztán lecserélnénk a 12 éves autónkat és elmennénk nyaralni. Kifizetném a szülők és a testvérek hiteleit is, és valamennyit adnék azon kívül is.

Adakoznék alapítványnak, ami beteg gyermekekkel foglalkozik, hálát adva, hogy az én gyermekeim egészségesek. És adnék az itteni állatmenhelynek is.

A többit befektetnénk.

De szép is ez az álom!!!

2011. aug. 3. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
36%
Valószínűleg azonnal elhagynám ezt a .... országot!
2011. aug. 3. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Én is segítenék anyuékon és párom szülein. Vennék magamnak valami aranyos kis autót. Nem valami felső kategóriásat csak egy kis suzit. Vennék egy kis lakást. Összeházasodnánk a párommal, elmennénk Görögországa nászútra és komolyan elgondolkoznánk a gyerek vállaláson. nyugodtan dolgozgatnék tovább jelenlegi munkahelyemen. Nem foglalkoznék vele, hogy mikor megy csődbe a cég. A megmaradó összeggel pedig nem is foglalkoznék.


Szóval semmi nagyzolás semmi luxus. Csupán olyan "apróságok", amik a mindennapi életben azért fontosak.

2011. aug. 3. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Én biztos nem dolgoznék tovább senkinek, magamnak tennék-vennék a tanyámon, ahol lovak is lennének és egy tehén is. Halastó is lenne rajta, mert szeretek horgászni.

Viszont felkeresném a Heim Pál kórházat és kivinnék egy pár dokit az Egyesült Államokba, hogy beszerezzünk egy pár orvosi eszközt, ami szükséges lenne ide. így biztosan tudnám, hogy oda kerül a pénz, ahova szántam.

Majd felébredek az álomból...Juj, de sz@r!

2011. aug. 3. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
76%
Ha nyernék elsőként hálát adnék Istennek utána a hiteleket fizetném ki magunknak és a családnak . Aztán vennék egy családi házat, szép nagy kerttel. Vennék egy családi autót, amibe beférünk négy gyerekkel és bejárnánk nyáron Magyarország, minden szépségét. Halat ennénk (tengeri hekket;)) a Balatonon és a Dunakanyarban, meg végigkóstolnánk a Tisza mentén is. Végignéznénk a múzeumokat. Elmennénk színházba, moziba. Felújítanánk a ruhatárat. Külföldre akkor utaznánk, ha itt már mindent megnéztünk. Olyan jó álmodozni, én ezt úgy szeretem.
2011. aug. 3. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
77%
Nem ünnepelném sehogy, mert semmit nem szoktam ünnepelni. Háromtagú a család, ezért elosztanám hárommal az összeget, létrehoznék három bankszámlát, és mindegyikre rátennék egyharmad részt. Én az én részemből vennék saját lakást valahol, néha meg utazgatnék. Hogy később mit csinálnék még a többi pénzzel, az attól is függ, milyen tapasztalatokat szerzek az utazások során.
2011. aug. 3. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Mi lenne az első gondolatom?

Hogy többé nem vagyok anyagilag senkinek kiszolgáltatva. A nagyon nagy pénz adta biztonságérzet többet ér, mint amiket megvehetsz rajta. Persze mindenkinek vannak anyagi vágyai, nyilván a nyert összeg nagyságának függvényében ezekre valamennyit lehetne fordítani. De a lényeg a biztonságérzeten van.

2011. aug. 3. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Igen, kedves utolsó! igazad van. A pénz nem boldogít ÖNMAGÁBAN. Számomra is tökéletesen elég lenne a tudat, hogy anyagilag biztonságban vagyok. Ezért is írtam a korábbiakban, hogy nem vennék nagy dolgokat, nem mennék világ körüli útra.
2011. aug. 3. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Azonnal megcsinálnám a kis házat otthon, és költöznék. :)
2011. aug. 3. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!