Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fiatal kismamák, anyukák!...

Csak1csajszi kérdése:

Fiatal kismamák, anyukák! Hány évesen estetek teherbe, mi volt az első gondolatotok, és a szüleitek/párod szülei/ismerősök mit szóltak hozzá?

Figyelt kérdés
Nem vagyok terhes,csak kíváncsi! :)
2011. okt. 14. 00:53
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Ki számít fiatalnak ? :) 27 voltam az első bébimmel, egyáltalán nem éreztem korainak, néhányan mégis rácsodálkoztak, hogy milyen fiatal kismama vagyok...

Mikor megjelent a 2 csík el akartam ájulni, nem hittem el. Persze mindenki nagyon örült neki :)

2011. okt. 14. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

20 évesen szültem.

első gondolatom: TE JÓ ÉG!Most mi lesz?

szüleim:Nekem csak apám van,és ő nem igazán reagált rá..Nem is emlékszem hogy miképpen mondtam el neki,szerintem úgy adta magát hogy beszéltünk róla.Megkérdezte,hogy megtartom-e.Amikor azt mondtam hogy igen,akkor csak bólintott egyet.

Anyósom totál kiakadt,mert nem titkolta soha hogy a fiának nem engem akart feleségnek.Apósomnak egy jó ürügy volt,hogy legyen miért innia.

2011. okt. 14. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

20 évesen estem teherbe, 21 évesen szültem. Mi nagyon örültünk neki, bár én először megijedtem, persze egy percre sem jutott eszembe hogy nem tartom meg. Anyukám először nem örült neki, mert még tanultam és félt hogy nem fejezem be az iskolát.

A párom szülei és rokonai mind örültek és sokat segítettek is.

Végül édesanyám is megnyugodott mert az iskolát nem hagytam abba, és végül a baba mellett befejeztem( ami nem volt könnyű). Az unokáját imádja, még a szülésnél is bent volt:-)-

22 éves 15 hónapos kisfiú anyukája

2011. okt. 14. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Az első babámmal 31 évesen estem teherbe. Nagyon sokáig próbálkoztunk és egyszerűen nem sikerült, aztán feladtam, megbeszéltük hogy ha fél évig még nem jön össze akkor irány az orvos, addig nem foglalkozunk vele. Abban a hónapban terhes lettem!Amikor megláttam a két csíkot a teszten egyszerűen fel sem fogtam. A szüleim és a párom szülei is nagyon örültek, de a legjobban az apukám aki már nagyon vágyott egy unokára! Sajnos 5 hónapig tartott az öröm, vetélés lett a vége. Rá egy évre újra teherbe estem. Ugráltam örömömben!A szüleim nagyon örültek, de mindenkiben benne volt a félelem egy kicsit. Anyósom első reakciója az volt hogy mért mondtuk el , ő nem akarja tudni....Ismerőseim bíztattak hogy most minden rendben lesz, nagyon sokan álltak mellettem és jó érzés volt. Majdnem minden rendben volt, 28 hétre megszületett a kislányom, aki ma már egy meseszép, okos, eleven 19 hónapos nagylány!
2011. okt. 14. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
86%
Fiú vagyok, de volt egy osztálytársam aki 12 évesen esett teherbe és meg is szülte a gyereket, nem kamu
2011. okt. 14. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
20 évesen lettem terhes és 21 évesen szültem.Nálunk mindenki nagyon örült a picinek.Meg se fordult a fejünkbe,hogy elvetessük.Anyukám látványosan örült neki.Az udvaron sepregetett és fújt a szél mikor kimentem hozzá és elmondtam,hogy pozitív.Anyu: Jaj de jó,mindjárt elrepülök örömömben.Párom is jól megünnepelte,Debrecen közepén annyit mondott 20 percen keresztül,hogy apa leszek,persze közbe a hasamat simogatta.17 hónapos a babám:)
2011. okt. 14. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én 20 éves vagyok és most vagyok 37 hetes kismama! Mikor megtudtuk, hogy baba lesz, nagyon-nagyon örültünk. A férjem családja örült, bár voltak kifogásaik az anyagiak miatt, az én családom oda volt a boldogságtól! :) Eszünkbe se jutott, hogy ne tartanánk meg! Szeretjük egymást és már nagyon várjuk, hogy megszülessen a mi kis csodánk!:)
2011. okt. 14. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
22 voltam mikor szültem, most 25vagyok. Egyáltalán nem bántam meg. Örültem neki és a párom is. Szüleim nincsenek, de az övéi örültek neki. Ikreim vannak és a világ minden kicsét megérik. Ha előlről kezdhetném akkor is így csinálnám.
2011. okt. 14. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Én 22 voltam mikor teherbe estem és először megijedtem, hogy hűha most mi lesz, mit szól a párom, szülők stb. De a babának nagyon örültem és mindenki jól fogadta. Most 26 vagyok 28 hetes a második babánkkal.
2011. okt. 14. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
19 éves koromba kezdtünk próbálkozni, évekig nem jött, aztán kivizsgálások majd lombik, három beültetés egyik sem siekrült, majd 25 évesen természetes úton igen:) akkor viszont megijedtem, annyira vágytunk rá, és annyira lemondtunk már róla, hogy nagyon megijedtem mi lesz, hogy lesz stb.Család nagyon örült .már tíz éves:) és most jön a tesó:)
2011. okt. 14. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!