Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Egy fekete BMW-s a kapunk...

Egy fekete BMW-s a kapunk előtt ejtette ki az üres cigarettás dobozt, csak úgy koppant. Ilyen van? Utána ordítottam, hogy "miaf. Z ez, bunkó", de már messze volt? Irritáló! Mit tehet egy polgár ilyenkor?

Figyelt kérdés
2011. aug. 3. 20:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
felveszi a dobozt,és kukába dobja
2011. aug. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Jelentsd fel a rendőrségen, aztán hagy röhögjenek egy jót. Komolyan, szted vajon mit lehetne csinálni mert kidobott egy cigis dobozt?
2011. aug. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Felírod a rendszámát, és ha parkolóban találkozol vele, leöntöd kromofággal.
2011. aug. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyelsz egyet és kidobod. Mellesleg nem CSAK az bunkó, aki szemetel, hanem az is, aki ilyen vulgárisan ordibál az utcán. Tényleg azt gondolod, hogy ezzel elérsz valamit? Ez olyan, mint amikor az ordítozzák a menekülő áruházi tolvaj után, hogy "Álljon meg!" Miért, meg fog állni erre?
2011. aug. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha senki nem szól rá, akkor annál lazábban kezeli majd a dolgot. Ezek azért ilyenek, mert a k*rva anyjuk sem szólt rájuk kiskorukban.


Úgyhogy igenis, rájuk kell kiáltani.

2011. aug. 4. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Hát kidobtam a kukámba, ami ritkán találkozik bagós csomaggal. Jó, igaz, ordibálni se túl kultúrált, b.....meg!

Ha utolértem volna, mosolyogva beejthettem volna a dobozt az ablakán? Még tettem volna a dobozba kutyaszart is, prémiumnak.

Mindenesetre egy kérdést generált az eset ezen az oldalon.

2011. aug. 4. 14:35
 7/7 anonim ***** válasza:
Jellemző, hogy a bolhából elefántot kell csinálni! Jártam én is hasonlóképp, csak nem láttam ki dobta el a szemetet, a ház előtt. Odamentem, felvettem,bedobtam a kukába és kész! Ilyen egyszerű!!! Nem érdemes idegesíteni magad mások hülyeségein!!!
2012. márc. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!