Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nagyon nagy bunkóság volt,...

Nagyon nagy bunkóság volt, hogy fehér ingben mentem el temetésre? Beteg vagyok, és tudtam, hogy a fekete felsőben a napon garantáltan rosszul leszek, napok óta van bennem valami nyavaja.

Figyelt kérdés
2011. szept. 21. 17:46
 1/5 anonim ***** válasza:
90%

Betegség miatt mentél igy,ezért nem bunkóság. Ha direkt,bosszantás miatt mentél volna úgy,akkor az bunkóság.

Láttam már nem egy embert,aki nem talpig feketében volt. Pl fekete nadrág fehér ing simán jó.

2011. szept. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is volt, hogy fehér inget vettem temetésre. Ha az öltözködéseden látszik, hogy normális meg minden, az úgy rendben. De ha öltöny van rajtad, egy fekete nyakkendő gyönyörűen kompenzálja azt, hogy fehér ing van rajtad.
2011. szept. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Dédim igazi úriasszony, nagyon tudja mit illik meg mit nem. Tájékoztatásul közli veled, hogy a közeli hozzátartozók jelennek meg csak feketében a temetésen, a többieknek meg egyenesen nem szabad! A többiek ünnepélyes-normális öltözékben mennek, megtisztelvén a család gyászát. Eléggé ciki, és kellemetlen, hogy elmész egy temetére feketében, és akkor nem tudják, hogy te a családhoz tartozol-e, akkor miért emitt állsz, ha meg feketében vagy, még az is lehet, hogy gúnyolod őket, nem szabad. Amúgy dédi szerint pirosat ne vegyél temetésre, de már nem nagyon emlékszik miért, sajnálom. :-)
2011. nov. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem bunkóság, én is jártam már olyan temetésen ahol a hozzá tartozók fehér ingben voltak.
2012. ápr. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
21%

Na ez már évek óta bennem van!! Mi a bánatért gondolják úgy férfiak, hogy fekete fölsőben kell lenniük ha gyászolnak.......??????????????????????????????????????????

A nőknek igen....

A férfi gyászának kifejezése a fekete öltöny...fekete bőröv..fekete zokni...fekete cipő...makulátlan FEHÉR ing és fekete nyakkendő...!!! A fekete ing (pláne póló...biztonsági őrös fekete nyakas póló...bármilyen fekete cucc) férfiakon gyászban FEMININ!!! Higgyétek el...

2013. jan. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!