Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért bámulnak az emberek...

Miért bámulnak az emberek akkor is, ha nem vagyok "extrém" külsejű? 22L

Figyelt kérdés

Metalos vagyok, a visszafogottabb fajtából. :)) Sehol nincs piercingem, se tetoválásom (egyelőre), szépen, ízlésesen sminkelem magam mindig, mégis mindig megbámulnak. Fenékig érő tűzvörös hajam van, elég magas vagyok (176 cm), és a bakancs + fekete nadrág + fekete felső kombón kívül semmi nincs ami extrémnek mondható rajtam.


Már régen megszoktam, hogy bámulnak, csak érdekelne hogy ilyenkor mit gondol egy átlagember, egy nem metalos? :)

Köszönöm a válaszokat! :)


2011. aug. 4. 20:56
 1/8 anonim válasza:
"Jéé, egy metalos, és nem olyan extravagáns-féle. Nagyon csinos" vagy valami ilyesmi
2011. aug. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egyértelmű hogy azt bámulják, milyen csini vagy.
2011. aug. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Fenékig érő tűzvörös haj? De extrém vagy. :))

Bakancs se nagyon szokványos.


Meg ki tudja?? Lehet hogy simán feltűnően jól nézel ki :))

2011. aug. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
21:07-es: metal szemmel nézve a sima tűzvörös haj nem túl extrém...:D Azért írtam, hogy szerintem semmi különös nincs benne. Amúgy igen, sokan mondják hogy nagyon szép arcom van, az alakomra meg született egy külön kifejezés: "amazon alkat". xDD Magas, izmos vagyok, de nem vékony, hanem inkább a "bögyös-faros" fedi legjobban a valóságot. :D
2011. aug. 4. 21:12
 5/8 anonim ***** válasza:

Akkor szerintem vedd úgy, hogy egy nem metálos ember számára extrém és kész! :)))) ne vitatkozz ! :))

Másrészt csinos magas lány vagy, Olyanokat fogják megnézni mint te, a jó pasikat, meg az ufókat.

2011. aug. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A kérdés célja az, hogy a válaszadók hízelegjenek az egódnak, elmondják, mennyire gyönyörű a hosszú, vörös haj, meg, hogy az emberek biztos azért bámulnak, mert csinosnak tartanak?
2011. aug. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nem, a kérdés célja az, hogy megtudjam mit gondol egy átlagember, ha meglát egy magas, csinos metálcsajt.

Ha az egómat akarnám fényeztetni, linkeltem volna képet. :D

2011. aug. 4. 21:39
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem tudnak mást csinálni... Teljesen átlagos fiatal lány vagyok, igaz kicsit csúnyább az átlagnál, de el tudom fedni a hiányosságaimat...Mégis. Azt látom, hogy szinte az én tüdőmből szívja ki a levegőt, olyan közel áll hozzám, és bámul bele a képembe...vagy végigmérnek, vagy csak bámulnak. Főleg idősebbeknél gyakori ez. De ez szerintem egy emberi tulajdonság. Bámulják a másikat, aki meg bután néz, hogy most mi van, és akarva akaratlan keresi a fogkrém vagy a kávé foltját az arcán, ruháján... -.-'
2011. aug. 5. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!