Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Extrém külsejű emberek!...

Extrém külsejű emberek! Milyen munkátok van/lesz? Hogyan reagálnak mások a külsőtökre munkában vagy más helyzetekben?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert úgy veszem észre hogy az emberek még mindig nagyon szűklátókörűek, és külső alapján ítélnek.
2011. szept. 14. 06:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
7%
én kövér nőt biztos nem alkalmaznék, hogy állandóan táppénzen legyen a koleszterin és cukor miatt na és gyesen egymás után két gyerekkel 4 évig miközben nekem kell felvennem valakit aki helyettesíti na és utána még fizetek is nemkeveset
2011. szept. 14. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
aki kövér az gyesre is megy? a sovány nők is szülnek..
2011. szept. 14. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
41%

Az ilyen agyonpiercingezett, agyonvarrt emberkékből megfigyeléseim szerint soha nem lesz semmi.

A legtöbb embernek megjön az esze 20 körül és kiveszi a PC-ket, de a tetkókkal sok mindent sajna nem lehet kezdeni.


Egy normál munkáltató általában nem is vesz fel ilyen külsejű embereket, mert a saját cégét járatná le velük. Az ilyenek max. kocsmárosok, árufeltöltők, gyári munkások lesznek. Én olyan embert, aki "lefejelte a szerszámosládát" komoly, normális melóban még nem láttam, nem véletlenül.


"Azért kérdezem, mert úgy veszem észre hogy az emberek még mindig nagyon szűklátókörűek, és külső alapján ítélnek."


Mert szerinted mi alapján kéne ítélnünk??? SEnkinek nincs a homlokára írva, hogy "kedves, udvarias, tisztességes"... stb. Plusz van egy olyan sejtésem, hogy te is ugyanúgy megítélsz másokat. Pl. ha meglátsz az utcán regy tűsarkús, agyonalapozózott lánykát, neked mi ugrik be először? Nyilván nem az, hogy "nem mondok rá semmit, inkább előbb megismerem és csak utána alkotok véleményt". Eléggé vicces is lenne...


Ez a "olyansz@rhogymindenkikülsőalapjánítél" duma már nagyon unalmas.

2011. szept. 14. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
96%

A kövér extrém külsejű? :D


Én pl. most járok egy vegyésztechnikusi tanfolyamra, és ott van egy extrémebb külsejű csaj, szóval gondolom, laborban nem kizáró ok.

2011. szept. 14. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
93%

"én kövér nőt biztos nem alkalmaznék, hogy állandóan táppénzen legyen a koleszterin és cukor miatt na és gyesen egymás után két gyerekkel 4 évig miközben nekem kell felvennem valakit aki helyettesíti na és utána még fizetek is nemkeveset"


Apám alkalmaz egy kövér nőt, nem volt többet betegállományban, mint a többi alkalmazott, táppénzen sem volt még, és ugyanúgy dolgozik- ha nem jobban-,mint a többiek. Lehet,h futóversenyt nem nyerne meg, de irodában tud dolgozni, mint más.

2011. szept. 14. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
77%

Olyan munkát, ahol meg kell jelenni, emberekkel beszélni, nem fognak kapni.

Olyat viszont, ahol viszonylag elzárva kell robotolni (gyár,labor,stb..), miért ne?

2011. szept. 14. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
92%

tetkóm is van, piercingem is, orvosira járok, betegekkel foglalkozok minden nap. igaz, takarható helyen van a tetkó és a fülemben a piercing, de ebből is látszik, hogy a külső nem mérvadó.

aki látványos helyen varratja magát tele az önmaga mond nemet a konvenciókra, vállalja, hogy külső alapján ítélünk. persze ettől ez még nem lesz helyes, főleg ha a buta előbb kap rendes munkát, mint az aki okos, csak éppen nem klasszikus a kinézete. de ilyen a világ.

2011. szept. 14. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
81%
Pszichológusként praktizálok, orrkarikám van, fültágítóm, igaz csak hatos, a párom raszta, gépészmérnök.
2011. szept. 14. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
82%

Nekem szét van vagdosva a bal karom egy nem túl stabil kamaszkor miatt, és tudományos melót végzek :) Aminek a nagy része nem laborban történik, hanem a különböző támogatók és nemzetközi partnerek után történő szaladgálásokból áll, tehát emberek között vagyok. Mondjuk ha komoly helyre megyek, hosszú ujjút veszek, de egyébként lesz@rom.

24/F

2011. szept. 14. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
27%

Ez reszben annak koszonheto, h a extrem kulso altalaban a devians emberekre jellemzo.

Hidd el senkit nem zavarna a tetko, ha leginkabb ertelmisegeken lenne rajta nem pedig a bunozo egyedek 99%an.

2011. szept. 14. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!