Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Budapestiek! Budapestre...

Budapestiek! Budapestre szeretnék menni középiskolába vidéki vagyok, és ezért szerintetek kicsúfolnának? Nincs tájszólásom meg ilyesmi;)

Figyelt kérdés
2011. aug. 5. 13:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Még ha általános iskoláról lenne szó akkor lehet, de a középiskolában szerintem már ennél érettebbek az emberek. Ha meg nincs is tájszólásod, akkor észre sem lehet venni, nem? Akkor meg nincs is probléma
2011. aug. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az értelmesebb réteg biztosan nem. A többi meg úgyis jó lesz wc pucolónak.
2011. aug. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Blackstone válasza:
Azért, mert vidéki vagy, biztosan nem fognak kicsúfolni..
2011. aug. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ez miatt BIZTOS!!! hogy nem fognak kicsúfolni.
2011. aug. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors válaszokat!:D
2011. aug. 5. 14:33
 6/8 anonim ***** válasza:

a budapestiek bármiért kicsúfolhatnak, de azt hiszem más helyeken sincs sokkal másképp. igaz azt kell mondanom 1 fokkal bunkóbbak a pestiek mint a tájszólásos vidékiek.


legjobb ha felkészülsz rá, és először nem bízol senkiben. csak szép lassan nyílj meg nekik, ha már tudod róluk hogy nem kétszínű hárpiák. viszont érdemes a közösségi dolgokban résztvenni, hogy ne rekesszenek ki.

de ez olyan hogy kifoghatsz jó osztályt meg abszolút sötéteket is.

2011. aug. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekünk is volt vidéki osztálytársunk, csak sajnáltuk, hogy mennyit vonatozik minden nap, de emiatt soha nem csúfolta senki. Szerintem emiatt nem kell aggódnod. De az első kommentelővel ellentétben én nem gondolom azt, hogy a középiskolások olyan érettek lennének, pláne hogy manapság menő bunkónak lenni.
2011. aug. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

A parasztok sokkal bunkóbbak , gerinctelenebbek , undoritóbbak ez tapasztalat 10 evig eltem falun...a pestiekre (ránk) azért mondják hogy bunkók vagyunk , mert hozzászoktunk az emberek ignorálásához... Ami szerintem tök normális dolog...

A kérdésedre a válaszom... HA normális vagy és nem pletykálsz... Akkor biztosan nem fognak ezzel piszkálni, mar reg elvegezted az iskolát, de hatha erdekel meg valakit a tema

2017. júl. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!